آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » آسیب های اجتماعی کشور در البرز مورد بررسی قرار می گیرد
آسیب های اجتماعی کشور در البرز مورد بررسی قرار می گیرد

آسیب های اجتماعی کشور در البرز مورد بررسی قرار می گیرد

آسیب های اجتماعی کشور در البرز مورد بررسی قرار می گیرد
کرج -ایرنا- با برگزاری همایشی در البرز مشکلات و موانع رفع آسیب های اجتماعی با حضور کارشناس مسئولان کشور در این استان مورد بررسی قرار می گیرد.
آسیب های اجتماعی کشور در البرز مورد بررسی قرار می گیرد
مدیرکل بهزیستی استان البرز روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این همایش سه روزه با هدف همفکری و هم اندیشی کارشناس مسئولان سازمان بهزیستی برای بررسی آسیب های اجتماعی کشور و ارائه راهکارهای اساسی برای هر استان برگزار خواهد شد.
داریوش بیات نژاد افزود: ارتقاء و بهینه سازی عملکرد بهزیستی در این حوزه مهم با حضور مسئولان سازمان بهزیستی کشور از دیگر اهداف مهم دراین همایش به شمار می رود که البرز در تاریخ ۲۴ لغایت ۲۶ آذرماه جاری میزبان استان های کشور خواهدبود.
وی خاطرنشان کرد: کودک آزاری، همسر آزاری، کودکان کار و خیابان، دختران فراری و زنان در معرض آسیب از آسیب های اجتماعی هستند بهزیستی کشور با برگزاری دوره های مختلف آموزشی و هم اندیشی در تلاش برای کاهش و رفع آنها است.
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: در واقع آسیب شناسی اجتماعی مطالعه و ریشه یابی ناهنجاری ها و آسیب هایی نظیر بیکاری، اعتیاد است.
وی اضافه کرد: کارشناسان در حوزه آسیب شناسی علل و شیوه های پیش گیری و مطالعه شرایط بیمارگونه و نابسامانی اجتماعی را مورد مطالعه قرار می دهند.
بیات نژاد با اشاره به نقش موثر اسیب شناسی اجتماعی تاکید کرد: عدم پایبندی به هنجارهای اجتماعی موجب پیدایش آسیب اجتماعی است که این مهم نیز از دید کارشناسان بهزیستی پنهان نمانده است.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.