آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » آماده‌سازی بیش از ۹۶۰۰ واحد مسکن مهر تا پایان سال در هشتگرد

آماده‌سازی بیش از ۹۶۰۰ واحد مسکن مهر تا پایان سال در هشتگرد

13930604000707_PhotoA

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از آماده‌سازی بیش از ۹ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن مهر در این منطقه تا پایان سال جاری خبر داد.

محمدرضا توکلی اظهار داشت: یکی از مناطق که تعداد زیادی از طرح‌های مسکن مهر با جدیت در آن اجرا شد، مربوط به شهر جدید هشتگرد است.

وی افزود: تاکنون هزاران واحد از طرح مسکن مهر شهر جدید هشتگرد احداث و تکمیل شده که بخش‌هایی از آن به متقاضیان تحویل داده شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ادامه داد: به عنوان نمونه در شهریور امسال بیش از یک هزار و صد واحد مسکونی آماده به مردم تحویل داده شد و تلاش‌ها برای تکمیل واحدهای در دست ساخت ادامه دارد.

توکلی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد دیگری از واحدهای مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد آماده شده است، گفت: در حال حاضر کار احداث یک پروژه ۱۰ هزار واحدی در دستور کار قرار دارد که تا پایان امسال ۹۶۰۰ واحد آنها آماده تحویل می‌شود.

وی بیان کرد: نکته مهم این است که واحدهای مسکن مهر باید دارای زیرساخت‌ها و امکانات شهری باشد و یکی از مهم‌ترین مشکلات ما در شهر جدید هشتگرد کمبود این امکانات است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افزود: در صورت تکمیل نهایی ساخت این واحد، این پرسش مطرح می‌شود که آیا امکانات زیربنایی از جمله مسجد، مدرسه، آب، برق و گاز برای ساکنان به طور کامل فراهم است.

توکلی گفت: یکی از مهم‌ترین نیازهای واحدهای مسکن مهر در هشتگرد، دسترسی به مدرسه است و با تکمیل پروژه‌هایی که در دست اجرا داریم، نیاز به ساخت مدرسه و کلاس درس جدید بیش از پیش احساس می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان نمونه در شهریور ماه یک هزار و صد واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل داده شد که کلاس درس به اندازه اضافه شدن این تعداد خانواده را نداریم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در پایان گفت: دولت و مدیریت ارشد استان البرز تلاش خود را انجام داده و برای تکمیل این پروژه‌ها نیازمند حضور بخش خصوصی از جمله مشارکت بیشتر خیرین مدرسه‌ساز هستیم.

منبع: برگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.