آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » آگاهی از خطرات مواد محترقه بهترین عامل پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال است
آگاهی از خطرات مواد محترقه بهترین عامل پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال است

آگاهی از خطرات مواد محترقه بهترین عامل پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال است

13921224000783_PhotoA

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: آگاهی از پیامدهای تلخ استفاده از مواد محترقه خطرناک، بهترین عامل پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال است.

افضل گلزاری اظهار کرد: در راستای پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال، پلیس اقدامات پیشگیرانه مؤثری در ۲۰ روز گذشته از قبیل برگزاری جلسات آموزشی، تهیه و نصب بروشور و بنرهای آموزشی و… انجام داده است.

وی با تاکید بر کنترل صنوف و محورهای مواصلاتی استان توسط پلیس افزود: به منظور پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال، والدین و خانواده‌ها حرکات و رفتار فرزندان خود را کنترل کنند.

گلزاری ادامه داد: حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال و صدمات دیگری که در اثر استفاده از مواد محترقه خطرناک ایجاد می‌شود یادآور این نکته است آگاهی از خطرات استفاده از این مواد، بخش مهمی از حوادث را کاهش می‌دهد.

این مقام مسئول با تاکید بر ضرورت همراهی و کنترل فرزندان توسط والدین در چهارشنبه آخر سال گفت: والدین و خانواده‌ها با کنترل حرکات و رفتار فرزندان خود می‌توانند در کاهش حوادث این روز نقش مهمی را ایفا کنند.

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: در راستای پیشگیری از بروز خطرهای احتمالی مواد محترقه در آخرین روزهای سال، طرح تشدید برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه در دستور کار پلیس غرب استان تهران قرار دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

 

 

 

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.