آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » اجرای طرح‌های ویژه جمع‌آوری متکدیان در کرج ضروری است

اجرای طرح‌های ویژه جمع‌آوری متکدیان در کرج ضروری است

13910221000007_PhotoA

شهردار کرج گفت: اجرای طرح‌های ویژه جمع‌آوری متکدیان در کرج ضروری است.

علی ترکاشوند اظهار داشت: حضور متکدیان در سطح شهر نظم و انضباط و چهره شهر را بر هم می‌ریزد و ناهنجاری‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد.

وی با بیان این که این افراد با جریحه‌دار کردن عواطف مردم و بیرون انداختن قسمتی از معلولیت خود در نظر دارند تا کمک‌های بیشتری را به خود معطوف دارند افزود: این افراد عموماً متکدی به حساب نمی‌آیند لذا شهروندان لازم است از کمک کردن به این افراد ممانعت کنند.

شهردار کرج با بیان اینکه لازم است تا برنامه‌ریزی‌های لازم درباره جمع‌آوری این افراد به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد تأکید کرد: شهرداران در مناطق مختلف کرج لازم است تا برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص را اندیشیده و هر چه سریع‌تر اجرایی کنند.

وی با اعلام اینکه کلانشهر کرج به دلیل مهاجرپذیر بودن مورد توجه بسیاری از افراد است، بیان داشت: شهروندان به جای کمک به این گونه افراد می‌توانند کمک‌های خود را به مراکز معتبر ارائه کرده تا مسئولان با شناسایی افراد نیازمند این کمک‌ها را توزیع کنند.

ترکاشوند ادامه داد: متکدیان با حضور در مناطق پر تردد شهر و بیان سخنانی غیرواقعی و جریحه‌دار کردن احساسات مردم از آنان کمک می‌طلبند و شهروندان نیز بدون تفکر به آنها کمک می‌کنند.

وی با اعلام این که این افراد با آوردن نوزاد و کودکان خردسال بیش از پیش احساسات مردم را جریحه‌دار می‌کنند،‌ گفت: از شهروندان تقاضا داریم تا برای جمع‌آوری درست و دقیق این متکدیان از سطح شهر با شهرداری همکاری‌های لازم را داشته باشند.

شهردار کرج در ادامه سخنان خود با اشاره به اجرای طرح‌های جمع‌آوری متکدیان از سطح شهر گفت: اجرای این طرح‌ها با جدیت تمام در سطح کلانشهر کرج ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.