آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » اجرای طرح نظارت فراگیر بر مهدهای کودک در البرز

اجرای طرح نظارت فراگیر بر مهدهای کودک در البرز

13920314000454_PhotoA

مدیرکل اداره بهزیستی استان البرز از آغاز اجرای طرح نظارت فراگیر بر مهدهای کودک این استان خبر داد.

افروز بهرامی اظهار داشت: برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی و تلاش در جهت کاهش این ناهنجاری‌ها و افزایش هنجارهای عمومی، باید نظام آموزشی از پایه برای تربیت و پرورش افراد یک جامعه برنامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: به طور قطع اگر نتوانیم نظام تربیتی و پرورشی صحیحی را در سنین پایه و خردسالی داشته باشیم، برای هدایت نسل جوان و جوانانی که آماده ورود مستقل به جامعه می‌شوند، با مشکلاتی روبه‌رو خواهیم شد.

این مسئول با اشاره به اینکه بر اساس قانون مهدهای کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی قرار دارند، گفت: بر این اساس برنامه‌ریزی کلان و بلندمدتی با هدف نظارت بر نحوه آموزش در مهدهای کودک توسط این اداره در استان البرز انجام شده است.

بهرامی بیان داشت: یکی از بخش‌هایی که در این برنامه‌ریزی مورد توجه قرار گرفته است، انجام نظارت‌های مستمر بر نحوه فعالیت مهدهای کودک فعال و دارای مجوز استان البرز است.

وی افزود: انجام این نظارت‌ها از جمله مهم‌ترین انتظاراتی بود که والدین از بهزیستی و نهادهای مسئول دارند و طرح فوق تحت عنوان طرح نظارت فراگیر مهدهای کودک استان البرز آغاز شده است.

مدیرکل اداره بهزیستی استان البرز ادامه داد: در اجرای طرح فوق بخش‌های مختلف بهزیستی استان از جمله ادارات شهرستانی و واحدهای بازرسی و حراست به صورت آماده‌باش در آمده و نظارت‌های خود را آغاز کرده‌اند.

بهرامی بیان داشت: با توجه به اینکه بیش از ۱۵۰ مهد کودک در شهرستان‌های مختلف استان البرز دایر و تحت نظارت بهزیستی قرار دارند، نظارت بر فعالیت مدیران و مربیان به صورت مستمر انجام می‌شود.

وی در پایان گفت: برای اجرای طرح فوق افراد متخصص و مجرب که آشنا به نحوه آموزش در مهدهای کودک هستند، به کار گرفته شده‌اند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.