آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل البرز، اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل البرز، اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل

اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل البرز، اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل

مدیرعامل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بر رفع مشکلات حمل و نقل شهرهای کشور تأکید کرد و گفت: در این راستا ۱۰ میلیارد تومان از محل جرایم به منظور بهبود و هوشمدسازی ناوگان حمل و نقل البرز اختصاص داده خواهد شد.

محمد جعفرپور ظهر امروز در جلسه حمل و نقل همگانی شهرستان ساوجبلاغ که با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: اقدامات بسیار مناسب و خوبی در زمینه توسعه حمل و نقل عمومی شهرهای مختلف کشور انجام شده است.

وی با بیان اینکه وزارت کشور برای تحقق اهداف مورد نظر حمایت‌های بسیار خوبی را در این زمینه داشته است، افزود: در این راستا و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده هم اکنون خیز جدی برای حل مشکلات حمل و نقل شهرها برداشته شده است.

این مسئول با اظهار به اینکه انتظار داریم تا شهرداری‌ها درباره حمل و نقل شهرهای تابعه خودشان و براساس نیاز، اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند، تأکید کرد: در این راستا شهرداری‌ها برذ اساس جدول و فرمت موجود در سامانه حمل و نقل همگانی کشور نیازها را اعلام کرده تا با جمع‌آوری این اطلاعات و ارسال آن به وزارت کشور تا پایان سال بتوانیم در ردیف بودجه سال آینده قرار گرفته و از مزایای مربوطه به نحو مطلوبی بهره‌مند شویم.

جعفرپور در ادامه سخنان خود از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان از محل جرایم برای بهبودسازی تردد و مطالعه حمل و نقل و هوشمند‌سازی ناوگان حمل و نقل استان البرز خبر داد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود بر ارتقای ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان ساوجبلاغ تأکید کرد و گفت: در این راستا  ۲۹ اتوبوس برای ارتقاء تعداد ناوگان حمل و نقل بین شهری شهرداری‌ها اختصاص داده خواهد شد.

به گفته این مسئول همچنین ۱۵۰ میلیون تومان یارانه نیز برای حمل و نقل عمومی شهرستان ساوجبلاغ اختصاص خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.