آخرین خبرها
خانه » اخبار ساختمان، عمران و معماری » ارائه وام ۳۰ میلیون تومانی مسکن‎ مهر از ۱۶ اسفند امسال
ارائه وام ۳۰ میلیون تومانی مسکن‎ مهر از ۱۶ اسفند امسال

ارائه وام ۳۰ میلیون تومانی مسکن‎ مهر از ۱۶ اسفند امسال

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن ‎مهر از ارائه وام ۳۰ میلیون تومانی مسکن‎ مهر از ۱۶ اسفند امسال خبر داد.

احمد اصغری‎مهرآبادی عصر امروز در حاشیه افتتاح مسکن ‎مهر گلستان در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: تسهیلات مسکن ‎مهر از ۲۵ به ۳۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد و این میزان تسهیلات از شنبه ۱۶ اسفندماه جاری اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: اجرای طرح‎های زیرساخت خدماتی مسکن‎ مهر نظیر آب، برق، گاز و فاضلاب نیاز به ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار دارد که طی دو هفته گذشته یک‎هزار میلیارد تومان از سوی دولت تامین اعتبار شد.

۲۷۰ هزار واحد مسکن‎ مهر ابتدای سال ۱۳۹۴ تحویل متقاضیان می‌شود

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن‎ مهر بیان داشت: ۲۷۰ هزار واحد مسکن ‎مهر تا پایان سه ماهه ابتدای سال ۱۳۹۴ با تامین آب و برق تحویل متقاضیان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارس؛ ۵ هزار و ۳۸۰ واحد مسکن ‎مهر طی مراسمی با حضور احمد اصغری قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی، رضا مروتی معاون عمرانی استاندار گلستان، علی‎بخش رستمی مدیرکل راه و شهرسازی گلستان و برخی مقامات استانی و محلی تحویل متقاضیان شد.

واحدهای مسکن‎ مهر در شهرستان‎های آزادشهر، آق‎قلا، بندرترکمن، علی‎آبادکتول، کردکوی، کلاله، گرگان، گنبدکاووس و مینودشت ساخته شد.

۴ هزار و ۱۰۳ مسکن‎ مهر به صورت خودمالکی، ۵۴۸ تفاهم‎نامه سه‎جانبه و ۷۲۹ واحد تعاونی مسکن ‎مهر هستند که هزینه‎های ساخت و بهره‎برداری واحدهای مسکن‎ مهر بیش از یک‎هزار و ۲۴۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

با بهره‎برداری ۵ هزار و ۳۸۰ واحد مسکن ‎مهر تاکنون ۳۱ هزار و ۶۵۶ واحد تحویل متقاضیان استان گلستان شده است.

بیش از ۵۱ هزار واحد مسکن ‎مهر در تعهد اداره‌کل راه و شهرسازی گلستان بوده است و تاکنون ۷۴ درصد از تعهدات این اداره‌کل محقق شد و مابقی واحدهای مسکن ‎مهر تا پایان سال ۱۳۹۴ تحویل متقاضیان می‎شود.

اصغری مهرآبادی به منظور بهره‎برداری پروژه‌های مسکن ‎مهر استان گلستان و بررسی روند کمی و کیفی ساخت این پروژه‌ها وارد این خطه سرسبز شمالی شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.