آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » استاندار البرز: زمان سرمایه گذاری گسترده فرا رسیده است
استاندار البرز: زمان سرمایه گذاری گسترده فرا رسیده است

استاندار البرز: زمان سرمایه گذاری گسترده فرا رسیده است

استاندار البرز: زمان سرمایه گذاری گسترده فرا رسیده است
کرج-ایرنا- استاندار البرز با اشاره به وجود بسترهای مناسب اقتصادی در کشور و البرزگفت: اکنون سرمایه گذاری گسترده توسط بخش خصوصی و سرمایه گذاران خارجی درکشور فرا رسیده است.
[استاندار البرز: زمان سرمایه گذاری گسترده فرا رسیده است]

به گزارش ایرنا، سید حمید طهایی روز پنج شنبه در همایش سه جانبه گرایی دولت ، کارفرما و کارگر که در مرکز تربیت مربی کشور مستقر در کرج برگزار شد، افزود: امروز فضای اقتصادی و سیاسی کشور این بستر را فراهم کرده تا سرمایه گذاران به راحتی بتوانند در ایران اسلامی سرمایه گذاری کنند.
وی ادامه داد: اینک کشور در مسیر تحول اقتصادی درون گرا و برون گرا پیش می رود و باید به سمت کیفی سازی تولید داخلی گام برداریم.
استاندار البرز، شناسایی آخرین فناوری ها در عرصه تولید و صنعت را برای کشور و البرز ضروری دانست وگفت:باید تلاش ها بر توسعه صادرات و تقویت تولید داخلی معطوف شود.
طهایی افزود: برای به روز رسانی صنایع داخلی به مشارکت و راهنمایی های همه جانبه کارشناسان اقتصادی کشور نیاز است.
وی با بیان اینکه موضوع اقتصاد مقاومتی در دوران پسا تحریم باید سرلوحه امور قرار گیرد، گفت: برای پیشبرد برنامه های اقتصادی کشور باید همگان تلاش ها را مضاعف کنند.
استاندار البرز با اشاره به مذاکرات ایران با گروه ۱+ ۵ یادآور شد: منطق و استدلال ایرانی ، کاری کرد که اتحادی که بین دشمنان نظام اسلامی به وجود آمد ، شکسته شد.
درهمایش یک روزه سه جانبه گرایی دولت، کارفرما و کارگرنیازها و مشکلات این بخش با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی واکاوی می شود.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.