آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » انتصاب یک فرد ۷۷ ساله به سمت جدید
انتصاب یک فرد ۷۷ ساله به سمت جدید

انتصاب یک فرد ۷۷ ساله به سمت جدید

مدیران روابط عمومی حذف شدند ؛ مشاوران از راه رسیدند
وقتی مدیران رادیو چابک سازی خانم معاون را دور می زنند!‌ / انتصاب یک فرد ۷۷ ساله به سمت جدید
داستان چابک سازی در رادیو به جاهای با مزه ای رسیده است و دقیقا همان داستان تکراری دور زدن احکام قانونی که اغلب در سازمان های مختلف به چشم می خورد در ساختمان بزرگ شهدای رادیو نیز در حال انجام است.
البرزنیوز: داستان چابک سازی در رادیو به جاهای با مزه ای رسیده است و دقیقا همان داستان تکراری دور زدن احکام قانونی که اغلب در سازمان های مختلف به چشم می خورد در ساختمان بزرگ شهدای رادیو نیز در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی البرزنیوز، با حضور نسرین آبروانی در سمت معاون صدای سازمان صداوسیما موجی از تعطیلی و ادغام شبکه ها و برنامه های رادیویی ساختمان این معاونت را درنوردید.

اما از آنجا که طبق “دستور” محمد سرافراز رئیس رسانه ملی باید از تعداد شبکه های رادیویی کاسته و همچنین کارکنان آنها کاسته می شد ، علیرغم انتقادات رسانه ای و پرسنلی ، دستور آقای رئیس انجام پذیرفت. طوری که به تازگی خانم آبروانی در یک نشست خبری اعلام کرده: با اتمام چابک سازی در معاونت صدا ۴۸درصد پست های مدیریتی حذف شدند و همچنین گروه های شبکه های رادیویی نیز ۴۰ درصد کاهش پیدا کردند.

از جمله مدیریت های حذف شده در ساختار این شبکه ها، مدیریت های راوبط عمومی هستند که – در نوع خود و از نگاه ارتباطی – قابل نقد جدی هستند و البته اکنون مجال آن نیست.

اما اتفاق بامزه ، دور زدن دستورات جناب رئیس و خانم معاون در ساختار رادیو است به طوری که با حذف عنوان مدیران روابط عمومی اکنون شاهد صدور احکامی با عنوان “مشاور در امور روابط عمومی”‌ برای همان مدیران سابق هستیم.

وقتی مدیران رادیو چابک سازی خانم معاون را دور می زنند!‌/ انتصاب یک فرد ۷۷ ساله به سمت جدید

بر اساس گزارش البرزنیوز، به تازگی مدیر شبکه ورزش رادیو آقای دکتر حمید قاسمی با صدور حکمی آقای مسعود اسکویی را که یک بازنشسته ۷۷ ساله رادیو است به عنوان مشاور خود در امور روابط عمومی برگزیده است!

از آنجا که طبق دستور رییس سازمان صدا و سیما به کارگیری بازنشستگان در کلیه مشاغل سازمانی ممنوع شده و بعد از بیکار شدن تعداد زیادی از عوامل رادیو به بهانه کوچک سازی، و معلوم نبودن وضعیت بسیاری دیگر از آنها ، اکنون باید دید واکنش خانم آبروانی به این اقدام چه خواهد بود.

در پایان، صرفا برای مطالعه مدیران ارشد و باقی ماندگان ۵۲ درصدی پست های مدیریتی رادیو چند سوال – فارغ از شخصیت فردی و اجراهای با نشاط آقای اسکویی روی انتن رادیو ورزش – در اینجا می آوریم:

۱- آقای اسکویی در دوران تصدی مدیریت روابط عمومی رادیو ورزش در دوران مدیریت قبل (آقای ندیری) چه خدمات شایسته ای برای رادیو انجام داده که اینک در همان پست با هفتاد و هفت سال سن ابقا شده است.

۲- آیا با توجه به کوچک سازی رادیو و بیکار شدن بسیاری از نیروهای جوان و خلاق رادیو انصاف و درایت است که فردی را با چنین شرایطی در این پست ابقا کند.

۳- خانم معاون صدا که در پی دستور رییس سازمان متبوعش تمام بازنشستگان رادیو را در سال گذشته تسویه کرد، آیا برای این فرد امتیاز خاصی قائل است که اجازه داده از عنوان جعلی مشاور … برای حضورش استفاده شود؟

۴- آیا به زودی شاهد صدور احکام جدید در شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون با عنوان “مشاور” خواهیم بود؟

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.