آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » اولین جلسه شورای قشر سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان البرز برگزار شد

اولین جلسه شورای قشر سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان البرز برگزار شد

l93به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین استان البرز؛ روز یکشنه مورخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۳ و در آستانه آغاز هفته بسیج و با توجه به تخصصی شدن برنامه های اقشار بسیج، اولین جلسه شورای قشر سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان البرز در سالن جلسات سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با حضور اعضای شورای قشر، مدیر محترم سازمان بسیج مهندسین استان، مدیران اجرایی سازمان، سرهنگ پاسدار غفاری مسئول محترم کانون امام حسین (ع)، بسیجیان و مسئولین دستگاه های مرتبط با صنعت در استان تشکیل و اعضای هیئت رئیسه شورای قشر انتخاب گردیدند.

اولین جلسه شورای قشر بسیج مهندسین صنعتی استان البرز رأس ساعت ۱۵ با تلاوت آیاتی از قران مجید توسط برادر بسیجی مهندس رجبی آغاز شد و سپس با تقدیم سلام و درود به حاضرین محترم در جلسه و روح ملکوتی شهداء و امام شهداء و با آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) توسط مدیر محترم سازمان بسیج مهندسین استان البرز؛ جناب آقای مهندس رضوانی به طور رسمی شروع به کار نمود.

جناب مهندس رضوانی؛ در ابتدا به ارائه گزارش های پیشرفت کار و نتایج حاصل از زحمات همکاران و بسیجیان عزیز در سازمان بسیج مهندسین استان و دستاوردهای ارزشمند ایشان در ماه های اخیر پرداخته و ضمن آرزوی تداوم این توفیقات، به تشریح برنامه های سازمان و ضرورت تشکیل شورای قشر سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان به عنوان نماد شاخص صنعت در شجره طیبه بسیج اشاره نمودند.

در ادامه نیز ایشان از اعضاء و کاندیدا برای پذیرش مسئولیت رئیس و نایب رئیس شورای قشر درخواست نمودند تا ضمن معرفی خود، به تشریح برنامه هایشان در خصوص مدیریت این شورا و برنامه های راهبردی خود بپردازند.

IMG_2447

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سپس آقای بهروز ور محمدی به عنوان کاندیدای ریاست شورای قشر به معرفی خود و سوابق تحصیلی و اجرایی در سال های اخیر پرداخته و برنامه هایشان را برای پیشبرد اهداف بسیج مهندسین استان ارائه نمودند.

ایشان ضمن اشاره به توانمندی های استان البرز در بخش صنعت و شتاب توسعه علوم و تحول صنایع، ساماندهی مهندسین بسیجی در حوزه صنعت را در کنار اولویت جذب، یکی از مهمترین برنامه های خود دانستند.

IMG_2450

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در ادامه نیز برادر بسیجی نقدی ضمن تشکر و قدردانی از مدیر ارجمند سازمان بسیج مهندسین استان البرز و حضور اعضای محترم قشر، به معرفی اجمالی و ارائه بیوگرافی تحصیلی و سوابق کاری خود پرداخته و با اعلام برنامه های خود برای رشد و تعالی سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان البرز و برای منتخب شدن به عنوان نایب رئیس شورای قشر این سازمان اعلام آمادگی کردند.

آقای نقدی با اشاره به جوان بودن جمعیت استان البرز، این خصوصیت را هم به عنوان یک فرصت ارزشمند برشمردند و بیان داشتند که ضروری است از این فرصت و ظرفیت الهی بهترین بره برداری را نموده و نیروهای جوان متعهد و متخصص را در راستای توسعه و پیشرفت صنعت استان و میهن عزیز اسلامی ایران به نحو احسن تربیت و هدایت نمود.

ایشان ضمن اشاره به پتانسیل های صنعتی و وجود صنایع مهم در استان، به بررسی مختصر وضعیت اشتغال و نرخ بیکاری در استان پرداخته و با اشاره به این موضوع که استان البرز یکی از استان های صنعتی کشور بوده و دارای شهرک های صنعتی متعدد و فعال می باشد، به ضرورت تشکیل شورای قشر سازمان در این خصوص اشاره نموده و راه اندازی کسب و کار کوچک و متوسط جدید را در کنار بنگاه های اقتصادی و صنایع بزرگ فعلی در استان و تاسیس شرکت های دانش محور وبسیج بنیان را یکی از راهکارهای اجرایی در خصوص کارآفرینی و ساماندهی مهندسین صنعتی در استان البرز دانستند.

همچنین ایشان با اشاره به این نکته که مسئولیت رئیس و نایب رئیس شورای قشر به عنوان فرصت مغتنم خدمت به جامعه مهندسین صنعتی و بسیجیان ارزشمند استان است، داشتن این مسئولیت را همانند سرباز گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) دانسته و برای پویایی، تحرک، افزایش غیرت دینی و ولایت مداری و همچنین تحقق اهداف و آرمان های مقدس شجره طیبه بسیج ابراز امیدواری نمودند.

IMG_2452

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در پایان جلسه و پس از رأی گیری اعضاء، از بین تعداد چهار کاندیدای شورای قشر (۲ کاندید برای رئیس و ۲ کاندید برای نایب رئیس) جناب آقای بهروز ور محمدی به عنوان رئیس شورای قشر و جناب آقای نقدی به عنوان نایب رئیس شورای قشر سازمان بسیج مهندسین استان البرز با کسب اکثریت آراء انتخاب شدند.

همچنین آقای مهندس عبدالهی از طرف آقای مهندس رضوانی به عنوان ارزیاب شورای قشر انتخاب شدند.

IMG_2473

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.