آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » ایستادگی و مقاومت غول‌های پوشالی را با شکست مواجه می‌کند

ایستادگی و مقاومت غول‌های پوشالی را با شکست مواجه می‌کند

783905
سردار حاجی زاده گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران غول های پوشالی هستند که مقاومت و ایستادگی آنها را با شکست سختی مواجه می کند.


سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهدای شهرستان قزوین که در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران خداوند متعال نعمت ولایت‌فقیه را بر ملت ایران ارزانی داشت که باید شکرگزار باشیم.
وی افزود: ملت ایران همواره و در هر شرایطی از ولایت‌فقیه پشتیبانی کرده و با حضور در صحنه‌های مختلف تلاش می‌کنند از این نعمت الهی قدردانی کنند.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با تاکید بر اتکا به توانمندی‌های داخلی کشور اضافه کرد: اگر به توانمندی‌های داخلی کشور اتکا کنیم تمام امکانات مورد نیاز را می‌توانیم در کشور تأمین کرده و نیازی به کشورهای دیگر نداشته باشیم.
سردار حاجی‌زاده ادامه داد: آنچه که در مذاکرات هسته‌ای مدنظر رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) قرار داشت این بود که مذاکرات منافعی برای ما دارد و همراه کردن تمام دنیا با خود یکی از آن منافع به شمار می‌رود.
وی عنوان کرد: مفهوم مذاکرات هسته‌ای این نیست که تمام امید خود را به آن ببندیم بلکه باید بر توانمندی‌های داخلی اتکا کنیم چراکه دشمنان این نظام مقدس به هیچ وجه به ما کمک نمی‌کنند.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه تصریح کرد: حجم عملیات جاسوسی که دشمنان این نظام مقدس علیه این نظام و ملت انجام می‌دهند باید در معرض دید مردم و مسئولان کشور قرار گیرد تا متوجه شوند دشمنی دشمنان این نظام مقدس علیه این نظام و ملت همواره ادامه داشته و هر روز نیز بیشتر می‌شود.
سردار حاجی زاده ادامه داد: دشمنان این نظام برآمده از خون شهدا غول‌های پوشالی هستند که اگر ما در برابر آن‌ها به درستی مقاومت و ایستادگی کنیم قطع‌یقین کاری از پیش نمی‌برند و با شکست‌های سختی روبرو می‌شوند همچنان که تا به امروز به دلیل ایستادگی ملت رشید ایران در برابر دشمنان همواره پیروزی با ملت ایران بوده است.
وی بیان کرد: تمام دستاوردها و موفقیت‌هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دست آوردیم با مقاومت و پایداری بوده است بنابراین امروز نیز باید به این شیوه ادامه دهیم.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه افزود: کشور ایران به برکت پیروزی انقلاب اسلامی در بخش‌های پیچیده و سخت به موفقیت‌های بزرگی دست یافته و دستاوردهای عظیمی داشته است به گونه‌ای که امروز انواع موشک‌ها و رادارها که از تکنولوژی پیچیده‌ای برخوردار است، در داخل کشور تولید می‌شود.
سردار حاجی‌زاده اضافه کرد: به برکت انقلاب اسلامی ایران امروز نه تنها می‌توانیم با اتکا به توانمندی‌های کشور نیازهای داخل کشور را تأمین کنیم بلکه در شرایطی قرار داریم که می‌توانیم خدمات فنی مهندسی که در اختیار داریم به کشورهای دیگر جهان صادر کنیم.
وی با بیان اینکه نباید اقدامات و فعالیت‌های مختلف داخل کشور را به مذاکرات هسته‌ای گره زد گفت: دشمن به دنبال این موضوع است که ملت ایران با گره زدن فعالیت‌های خود به نتیجه مذاکرات هسته‌ای از تلاش و دستیابی به پیروزی‌های بیشتر دست بردارد.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با تأکید بر ارتقای وضعیت اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: ارتقای وضعیت اقتصادی کشور و رفع مشکلات پیش‌روی آن نیازمند از خودگذشتگی از جنس آن چیزی که در دوران دفاع مقدس ملت ایران از خود نشان دادند، است.
سردار حاجی‌زاده اظهار کرد: در دفاع مقدس بیش از ۳۰ کشور جهان با یکدیگر متحد شدند تا انقلاب اسلامی ایران را نابود کنند؛ اما به فضل الهی ملت ایران به پیروزی دست یافت
وی عنوان کرد: جنگ اقتصادی امروز سخت‌تر از جنگ تحمیلی نیست بلکه هزاران بار کوچکتر از آن است بنابراین باید تلاش کنیم با پایداری و از خودگذشتگی در این جنگ نیز به پیروزی دست یابیم.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه اظهار داشت: دشمن به دو حوزه فرهنگ و اقتصاد ایران حمله کرده است بنابراین باید تلاش کنیم به درستی در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرده و به سمت تعالی حرکت کنیم.

منبع: سپاه نیوز

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.