آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » بازدید مدیر و اعضای سازمان بسیج مهندسین البرز از پروژه مترو کرج

بازدید مدیر و اعضای سازمان بسیج مهندسین البرز از پروژه مترو کرج

19582332162

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین استان البرز؛ مدیر سازمان به همراه معاونین، بسیجیان و اعضای بسیج مهندسین به همراه جمعی از فرماندهان بسیج حوزه ۸ حضرت سیدالشهداء شهرداری کرج در دومین روز از هفته بسیج مهمان سازمان قطار شهری شدند و پس از برگزاری کارگاه آموزشی، از روند احداث تونل ها و پیشرفت فیزیکی این پروژه ملی بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید نیمروزه که جمعی از اعضای بسیج مهندسی استان البرز نیز در آن حضور داشتند، مدیرعامل سازمان قطار شهری کرج و حومه به تشریح روند پیشرفت فیزیکی پروژه و زمان احتمالی بهره برداری از ایستگاه ها پرداخت و گفت که این پروژه حساس بدون وجود روحیه بسیجی و خدمت جهادی روی ریل بهره برداری قرار نخواهد گرفت.
علی اصغر همتی با گرامیداشت هفته بسیج، این شجره طیبه را میراث گرانبهای امام راحل خواند و بیان داشت: بزرگ ترین رسالت بسیج در شرایط حساس کنونی، حفظ آرمان های ناب انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر شبیخون فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی است که از هیچ کاری برای در هم شکستن اتحاد و انسجام ملت و حاکمیت فروگذار نمی کنند.
در حین برگزاری این کارگاه آموزشی، نکاتی از سوی کارشناسان سازمان قطار شهری به فرماندهان بسیجی ارایه شد و سپس مباحث به صورت گفتگوی کارگاهی و مشارکت حاضرین در موارد مطرح شده پیگیری شد.
ضمن برگزاری این کارگاه، مسیر احداثی خط ۲ قطار شهری کرج نیز مورد بازدید حاضرین قرار گرفت.
3218204724
13050763903
18576346385

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.