آخرین خبرها
خانه » اخبار ساختمان، عمران و معماری » بررسی تقاضای تفحص از سازمان نظام مهندسی ساختمان
بررسی تقاضای تفحص از سازمان نظام مهندسی ساختمان

بررسی تقاضای تفحص از سازمان نظام مهندسی ساختمان

آرامی خبرداد:
بررسی تقاضای تفحص از سازمان نظام مهندسی ساختمان
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از بررسی اولیه تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور نمایندگان درخواست کننده و ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور خبر داد.

منصور آرامی با یادآوری دستور کار کمیسیون عمران مجلس در هفته جاری از بررسی اولیه تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور نمایندگان درخواست کننده و ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور خبر داد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، ابوموسی و بندرخمیر درمجلس شورای اسلامی،با اشاره به محورهای تفحص از سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، گفت: نحوه نظارت بر مهندسان ناظر و شیوه عملکرد نظام مهندسی از محورهای این تفحص است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،ادامه داد: درخواست تحقیق و تفحص از سازمان نظام مهندسی ساختمان کشوراز سوی محمدرضا پورابراهمیمی و برخی دیگر از نمایندگان به کمیسیون عمران ارجاع شده که در صورت عدم اقناع نمایندگان از توضیحات ریاست این سازمان روند قانونی برای پیگیری این تفحص صورت خواهد گرفت.

وی همچنین با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون عمران مجلس ازحضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل برای ارایه گزارش در مورد عملکرد و برنامه‌های این سازمان در کمیسیون عمران خبر داد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در سه شنبه هفته جاری( ۲۷ مرداد ) بررسی طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در دستور کار کمیسیون قرار دارد که در صورت پس گرفتن امضا از سوی نمایندگان بررسی آن منتفی خواهد شد.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.