آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » برگزاری دومین نشست تخصصی آسیب شناسی دجال واره

برگزاری دومین نشست تخصصی آسیب شناسی دجال واره

Basij Mohandesinبه گزارش مدیریت علمی و پژوهشی سازمان بسیج مهندسین استان البرز، دومین جلسه و نشست تخصصی آسیب شناسی دجال واره عصر روز شنبه مورخ ۲۹ مهرماه ۱۳۹۳ در سالن جلسات سازمان با حضور  مدیریت سازمان، معاونین، مسئولین سازمان، مدیران کارگروه ها، مهندسین و اعضای بسیجی برگزار گردید.

در این جسله که با حضور مدیریت محترم سازمان؛ جناب آقای مهندس رضوانی فر برگزار شد، ابتدا ایشان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه به ضرورت و اهمیت فرهنگ سازی در بین اقشار مختلف جامعه در خصوص استفاده از رسانه و فضای مجازی پرداختند.

همچنین بعد از بیانات ایشان، مدیر علمی و پژوهشی سازمان بسیج مهندسین استان البرز در ابتدا با اشاره به منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص تهاجم فرهنگی، به ارائه مطالب آموزشی خود در خصوص آسیب شناسی دجال واره پرداخته و در قالب یک کارگاه آموزشی الکترونیکی، ضمن بررسی ابعاد تهدیدها و آسیب های موجود در بین برنامه ها و شبکه های ماهواره ای بیگانه فارسی زبان، به راهکارهای مقابله ای و پدافندی در این خصوص اشاره نمودند که با استقبال حاضرین و مدعوین جلسه روبه رو شد.

در ادامه نیز اعضای جلسه شامل: معاونین و مسئولین سازمان، مدیران کارگروه ها و کانون ها و مهندسین بسیجی با یکدیگر در مورد آسیب ها و تهدیدهای دجال واره به بحث، گفتگو و تبادل نظر پرداختند.IMG_2266

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.