آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » برگزاری هم اندیشی مدیران البرزبرای پیاده سازی نظام مدیریت سبز درصنعت
برگزاری هم اندیشی مدیران البرزبرای پیاده سازی نظام مدیریت سبز درصنعت

برگزاری هم اندیشی مدیران البرزبرای پیاده سازی نظام مدیریت سبز درصنعت

برگزاری هم اندیشی مدیران البرزبرای پیاده سازی نظام مدیریت سبز درصنعت
کرج – ایرنا – نخستین کارگاه آموزشی تبیین ‘ضرورت رعایت الزامات زیست محیطی و پیاده سازی نظام مدیریت سبز در واحدهای تولیدی و صنعتی روز شنبه با همکاری اداره حفاظت محیط زیست ساوجبلاغ، انجمن مدیریت سبز ایران و شرکت محصولات کاغذی لطیف برگزار شد.
[برگزاری هم اندیشی مدیران البرزبرای پیاده سازی نظام مدیریت سبز درصنعت]

به گزارش ایرنا به نقل از شرکت محصولات کاغذی لطیف، این مراسم همزمان با هفته محیط زیست و با حضور فرماندار ساوجبلاغ، رییس اداره حفاظت محیط زیست، مدیرعامل شهرک صنعتی ساوجبلاغ، دبیرکل انجمن مدیریت سبز ایران و مدیران و مسوولان واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان و جمع زیادی از مدیران ارشاد صنایع و واحدهای تولیدی استان البرز برگزار شد.

ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار ساوجبلاغ در آغاز این کارگاه آموزشی با اشاره به بحران کمبود آب و مشکلات موجود در ایجاد و بهره برداری از تصفیه خانه های شهرستان، همکاری واحدهای صنعتی در این زمینه را مهم ترین عامل در بهره برداری بهینه از منابع آب عنوان کرد.

نیک کار رییس اداره حفاظت محیط زیست ساوجبلاغ نیز با قدردانی از حضور پررنگ مدیران و مسوولان شرکت های صنعتی شهرستان، تداوم و استمرار همکاری فیمابین سازمان محیط زیست و صاحبان صنایع را مورد تاکید قرار داد.

امامی رییس انجمن مدیریت سبز ایران نیز در این کارگاه آموزشی به تشریح چگونگی پیاده سازی نظام مدیریت سبز در صنایع پرداخت و آن را عامل توسعه پایدار و تنها عامل برون رفت از تهدیدات زیست محیطی و تخریب آب، خاک و هوا عنوان کرد.

دکتر همتی مدیر کارخانه محصولات کاغذی لطیف در این کارگاه آموزشی با تشریح مشکلات موجود در واحدهای تولیدی برای دستیابی به استانداردهای زیست محیطی، ابراز امیدواری کرد با شکل گیری همکاری مشترک بین سطوح مدیریتی کلان در شهرهای ساوجبلاغ و واحدهای صنعتی، دستیابی به توسعه پایدار در گرو ایجاد محیط زیستی سالم، میسر شود.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.