آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » به مناسبت هفته بسیج؛ برگزاری جلسه هم اندیشی بسیج مهندسین استان البرز

به مناسبت هفته بسیج؛ برگزاری جلسه هم اندیشی بسیج مهندسین استان البرز

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین استان البرز؛ 9394gبه مناسبت گرامی داشت روز بسیج و در ادامه مجموعه برنامه های ویژه هفته بسیج، جلسه هم اندیشی بسیج مهندسین استان البرز؛ عصر سه شنبه مورخ ۹۳/۹/۴ در سالن جلسات سازمان و با حضور اعضای جلسه و مهمان ویژه سازمان برگزار شد.

این جلسه با حضور مدیر سازمان بسیج مهندسین استان البرز جناب آقای مهندس رضوانی فر، مهمان ویژه هم اندیشی؛ جناب آقای مهندس فرهادی مدیر محترم سازمان بسیج مهندسین استان تهران، رئیس شورای قشر بسیج مهندسی عمران و معماری استان البرز جناب آقای مهندس حاج ابوالحسنی، جناب آقای دکتر نقدی نایب رئیس بسیج مهندسین صنعتی استان البرز و سایر اعضای هم اندیشی برگزار گردید.

در ادامه این نشست، اعضای جلسه به بررسی ظرفیت های موجود در بین مهندسین بسیجی در استان و چگونگی ساماندهی این سرمایه عظیم متعهد و متخصص پرداختند و در این خصوص به سیاست گذاری و برنامه ریزی اقتصادی در راستای اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی و همچنین تاسیس شرکت های دانش بنیان و بسیج بنیان با هدف جذب و حمایت نخبگان مهندس بسیجی اقدام نمودند.

در ادامه این جلسه و نشست تخصصی با برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا در محل نمازخانه سازمان و با شرکت اعضای محترم جلسه در این فریضه الهی، معنویت خاصی در فضای این نشست طنین انداز شد.

g93961.

g93963

g93964 (2)g93964 (3)

g93967

g93968

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.