آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » بیانیه سازمان بسیج مهندسین به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه سازمان بسیج مهندسین به مناسبت روز جهانی قدس

روز قدس یکی از بزرگترین یادگارهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است،روزی مقدس که امام راحل(ره)آنرا روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز حیات اسلام نامید.
رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای در این راستا می فرمایند: «مردم ایران به عنوان متولیان روز قدس، باید کاری بکنند که برای دیگر ملت ها سرمشق شود؛ چون هر سال ملت های دیگر در گوشه و کنار، حتی در خود اروپا و جاهای دیگر به تبع شما، روز قدس را گرامی می دارند».

در بحبوحه کنونی که جهان به سوی طلوع انسانیت و بیداری اسلامی پیش می رود، هر لحظه ای که از زمان می­گذرد به روزهای آزادی و افول مستکبرانی چون اسرائیل غاصب و همدستان جنایت کارش نزدیک می شویم.فلسطین به عنوان پاره تن جهان اسلام از ابتدای تشکیل دولت جعلی صهیونیستی ،هرگز روی آرامش و صلح را به خود ندیده است.فلسطین پیشانی جهان اسلام در مقابله با ابرقدرت های زر و زور و تزویر دنیاست ؛ فلسطین خط مقدم مبارزه مسلمین و آزادی خواهان جهان علیه خطرناک ترین اندیشه  تاریخ ، یعنی صهیونیسم جهانی  و ریشه تمام بحران های خاورمیانه است . بی تردید سرنوشت فلسطین مسیر آینده جهان اسلام را رقم خواهد زد فلسطین است که باید همواره  مورد توجه و اهتمام امت اسلامی قرار گیرد . دوران کنونی ، عصر بیداری و روشنگری  اسلامی است و فلسطین درکانون این خیزش اسلامی قرار گرفته است. بیش از ۶۰ سال از اشغال قطعه ای مهم ، مقدس و استراتژیک جهان اسلام می گذرد و ملت مظلوم فلسطین با پناه بردن به مدعیان حقوق بشر بین المللی تا روی آوردن بعضی سران بزدل و سازشکار و ساده اندیش عرب به معامله های بی فرجام سیاسی و قمار سراسر باخت در مذاکرات ننگین به اصطلاح صلح با اشغالگران و واسطه قراردادن حامیان اصلی قصابان صبرا و شتیلا و دیر یاسین و خیانت بعضی از زمامداران کشورهای منطقه و …. را پشت سر گذرانیده اند و روز به روز به گستاخی  نژاد پرستان  صهیون افزوده می شد ، تا اینکه در نهایت آتشفشان فوران انتفاضه فلسطین با تاسی از انقلاب اسلامی و جوانان بسیجی ایران اسلامی  با ماهیتی دینی چون شهید فهمیده ، در بین نسل جوان ملت شجاع فلسطین پدید آمد که اکنون سبعیت بی رحمانه  و عنان گسیسته  و سیاست پوشالی مشت آهنین و ادعای از نیل تا فرات حاکمان خون آشام صهیونیسم با همه حمایت های بی دریغ آمریکا و غرب ، در مقابل بیداری شیران آرمیده فلسطین ، در جهاد اسلامی و حماس و انتفاضه خروشان جوانان مسلمان فلسطینی به زانو در آمده است و این رژیم سفاک را در سراشیبی سقوط قرار داده است . در چنین دورانی حمایت مادی و معنوی و پشتیبانی از مجاهدان و جهادگران فلسطینی در دفاع مقدس در مقابل غده سرطانی  منطقه ، حمایت از شان و منزلت و افتخار جهان اسلام است و حضور پروشور در راهپیمایی روز قدس یکی از جلوه های آن است . امروز که خیزش های اسلامی در منطقه ،انزوای بیش از پیش این رژیم منفور را به ارمغان آورده است و حامیان غربی آن هم اکنون با بحران های داخلی فراوانی دست به گریبانند،روز به روز عرصه بر صهیونیستها تنگ تر خواهدشدو ان شاء الله بزودی موجبات اضمحلال و نابودی این رژیم را فراهم خواهد کرد.

در همین راستا سازمان بسیج مهندسین استان البرز با بزرگداشت این روز هم صدا با تمام آزادی خواهان جهان از آحاد مردم آگاه و اقشار بصیر به خصوص جامعه بزرگ مهندسین دعوت می نماید در راستای تجدید عهد و پیمان با رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای با حضور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر سیلی محکمی بر دهان استکبار جهانی و ایادی مزدور ایشان بزنند و با خلق حماسه ای دیگر وحدت و اتحاد یکپارچه مسلمانان را به رخ یاوه گویان و ددمنشان پلیدی چون آمریکا، انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی بکشند.

امید آنکه این روز جهانى ، تمام مسلمانان جهان را در صف واحد قرار داده و آرزوى دیرین امام راحل (ره) براى رهایى قدس ، به زودى عملى گردد.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.