آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » بیانیه در خصوص انتخابات پنجمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی
بیانیه در خصوص انتخابات پنجمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی
بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز

بیانیه در خصوص انتخابات پنجمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران معماری سپاه امام جسن مجتبی (ع) استان البرز بیانیه این سازمان در خصوص انتخابات نظام صنفی ساختمان بدین گونه است:

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان البرز

در خصوص انتخابات پنجمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی

بسم الله الرحمن الرحیم
“میزان رأی ملت است”
ا سلام و درود به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج)، روح مقدس شهدای نظام جمهوری اسلامی و همچنین عرض سلام و احترامات فراوان به بیش از بیست هزار مهندس عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز به استحضار میرساند با توجه به اینکه کلیه کاندیداهای محترم شرکت کننده در این دوره مورد تأیید دستگاه محترم نظارت و اجرائی انتخابات نظام مهندسی قرار گرفته اند به تأسی از قانون کلیه این افراد مورد احترام و تائید این سازمان بوده و هیچ فرد یا گروهی به طور خاص مورد حمایت و منتسب به بسیج نمی‌باشد. شایان ذکر است حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب افراد سالم با تقوا دارای حسن مدیریت با اراده قوی و روحیه جهادی می تواند در سرنوشت کلیه مهندسین استان البرز اثر گذار بوده و بخش زیادی از مشکلات موجود را مرتفع نماید. لذا بر هر مهندس دغدغه مند لازم است تا ضمن بررسی دقیق از میان کاندیداهای محترم و دعوت از سایر همکاران با افزایش مشارکت بتوانند نتیجه مثبت و قابل قبولی را رقم زنند.
بعد از انتخابات نیز سازمان بسیج مهندسین ضمن احترام به اکثریت آراء حمایت خود را از تمامی اعضای هیئت مدیره دوره جدید تا زمانی که در مدار قانون و خدمت به مهندسین حرکت نمایند اعلام می دارد و بیش از پیش مطالبه گر مطالبات قانونی و بحق اعضاء و پیگیر برنامه های اعلامی توسط ایشان خواهد بود.
از خداوند متعال برای همه مهندسین سازمان نظام مهندسی استان البرز و خانواده های محترمتشان آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون را مسالت می نمائیم.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان البرز
ششم مهر ماه ۱۴۰۰

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.