آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » تحویل داوطلبانه تجهیزات ماهواره از سوی ۱۵۰ خانواده کرجی

تحویل داوطلبانه تجهیزات ماهواره از سوی ۱۵۰ خانواده کرجی

13930621000148_PhotoA

فرمانده سپاه امام حسین (ع) گفت: با اجرای طرح‌های فرهنگی مقابله با آسیب‌های ماهواره، ۱۵۰ خانواده کرجی تاکنون تجهیزات خود را داوطلبانه تحویل داده‌اند.

علی کمال‌زاده اظهار داشت: کشورهای زورگو و استکباری غربی به ویژه آمریکای جنایت‌کار، طی سال‌های اخیر برای مقابله با گسترش نفوذ انقلاب اسلامی، توطئه‌های متعددی را اجرا کرده‌اند.

وی تصریح کرد: از آنجایی که غربی‌ها می‌دانند در میدان جنگ حریف ملت ولایی و مقتدر ایران نمی‌شوند، تلاش بسیاری برای منحرف کردن ذهن جوانان ما به کار بسته‌اند.
این مسئول افزود: به همین دلیل است که می‌بینیم در سال‌های اخیر تهاجم فرهنگی دشمنان رشد بسیاری داشته و دشمن با شبیخون فرهنگی به دنبال آسیب زدن به ملت‌های مسلمان، به ویژه ملت ولایی ایران اسلامی است.
کمال‌زاده گفت: برای اجرای این توطئه شوم از هر وسیله‌ای استفاده می‌کنند، اما نگاه و تاکید ویژه‌ای به ماهواره‌ها داشته و به وسیله صدها شبکه مستهجن و منحرف ماهواره‌ای برای منحرف کردن ذهن جوانان مسلمان توطئه می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه در موضوعات فرهنگی و اجتماعی باید از ابزارهای مناسب استفاده کرد، گفت: به همین دلیل سپاه استان البرز طرح دجالواره را با جدیت پیگیری کرده و بر اساس این طرح، تلاش‌های فرهنگی در جهت آگاه‌سازی نسل جوان و خانواده‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.
فرمانده سپاه شهرستان کرج بیان داشت: خوشبختانه تلاش‌های فرهنگی سپاه و بسیج شهرستان کرج تاثیر بسیار خوبی در حوزه آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی مردم داشته است.
کمال‌زاده افزود: در این طرح به همه مردم اعلام کرده‌ایم که اگر فردی به صورت داوطلبانه تجهیزات دریافت ماهواره خود را تحویل دهد، مورد تشویق قرار گرفته و به صورت رایگان یک دستگاه گیرنده دیجیتال به وی هدیه داده می‌شود.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا مردم کرج از این طرح استقبال کرده‌اند، گفت: خوشبختانه استقبال خوبی را شاهد بودیم و در مدت کوتاهی ۱۵۰ خانواده کرجی به صورت داوطلبانه تجهیزات دریافت ماهواره خود را تحویل داده‌اند.
این مسئول در پایان اذعان داشت: ما نیز لوح‌های فشرده مربوط به آسیب‌های ماهواره و یک دستگاه گیرنده دیجیتال به هر یک از آنها هدیه داده‌ایم.

منبع: خبرگزاری فارس

 

 

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.