آخرین خبرها
خانه » اخبار ساختمان، عمران و معماری » تخلفات نظام مهندسی کرمان، وزیر را به مجلس کشاند
تخلفات نظام مهندسی کرمان، وزیر را به مجلس کشاند

تخلفات نظام مهندسی کرمان، وزیر را به مجلس کشاند

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با صما خبر داد:
تخلفات نظام مهندسی کرمان، وزیر را به مجلس کشاند/ مستندات این تخلف در اختیار مجلس قرار می گیرد
علی نعمت چهاردولی، عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: دو موضوع طرح جامع مسکن و نیز مشکلات مربوط به نظام مهندسی استان کرمان باعث شد تا وزیر راه و شهرسازی و معاون مسکن و ساختمان وی در کمیسیون عمران مجلس حاضر و پاسخگوی سوالات نمایندگان شوند.

چهاردولی افزود: بروز یکسری تخلفات در مجموعه نظام مهندسی استان کرمان، نماینده مجلس این استان را نگران کرده است که خواستار ارائه توضیح از سوی آخوندی درباره نقش نظارت عالیه مجلس بر نظام مهندسی شود.

این نماینده مجلس در گفت و گو با صما ضمن بیان مطلب فوق در عین حال تاکید کرد: نظام مهندسی و نیز طرح جامع محور اصلی سوالات نمایندگان مجلس از عباس آخوندی و معاون مسکن و ساختمان وی بوده است.

وی گفت: نماینده استان کرمان بابت بروز یکسری تخلفات در سازمان نظام مهندسی این استان از عباس آخوندی طرح سوال کرد که در نهایت موجب شد که برای روشن شدن این موضوع جلسه ای برگزار شود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه هفته گذشته این جلسه با حضورمظاهریان، شیبانی و نماینده استان کرمان برگزار شد گفت: در این جلسه نماینده استان کرمان درباره مشکلات ایجاد شده در نظام مهندسی استان متبوعش اقدام به ارائه گزارشی کرد و سپس جمع حاضر در این جلسه به نقد و اظهار نظر دراین باره پرداختند.

چهاردولی تاکید کرد: پس از جمع بندی اظهارنظرها در این باره مقررشد که اسناد مربوط به تخلفات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان و نیز مستندات وزارت راه و شهرسازی در اختیار کمیته فنی اجرایی کمیسیون عمران مجلس قرار بگیرد و سپس برای جمع بندی و اعمال تصمیم گیری در اختیار کمیسیون عمران مجلس قرار گرفته شود.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.