آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » تداوم اجرای طرح‌های فرهنگی مقابله با تهدیدهای ماهواره در استان البرز

تداوم اجرای طرح‌های فرهنگی مقابله با تهدیدهای ماهواره در استان البرز

13910907000654_PhotoA

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) از تداوم اجرای طرح‌های فرهنگی با هدف مقابله با تهدیدهای ماهواره در استان البرز خبر داد.

سردار علی استاد حسینی اظهار داشت: دشمنان اسلام و انقلاب برای اینکه بتوانند به ملت ایران آسیب وارد کنند، رویکرد تهاجم گسترده فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی تصریح کرد: همانطور که بسیاری از بزرگان انقلاب تاکید فرموده‌اند، جنگ امروز ما در حوزه فرهنگی است و غربی‌ها می‌خواهند با تزلزل در کانون خانواده و به انحراف کشاندن نسل جوان ایران اسلامی، به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

این فرمانده ارشد نظامی افزود: یکی از ابزارهای اصلی دشمنان در اجرای شبیخون فرهنگی، ماهواره است و امروز بیش از ده‌ها کانال فارسی زبان به طور متمرکز و بی‌وقفه علیه باورها و اعتقادات مذهبی ملت ایران توطئه می‌کنند.

استاد حسینی بیان داشت: برنامه‌های مبتذل ماهواره‌ای به طور مستقیم بنیان خانواده را هدف قرار داده و بر اساس گزارش‌ها و نظرات کارشناسان خبره و جامعه‌شناسان، این برنامه‌ها به دنبال ترویج بی‌بندوباری و خیانت در بین خانواده‌های مومن ایرانی هستند.

وی گفت: برای مقابله با این تهاجم گسترده و شبیخون ناجوان‌مردانه، باید از ابزار فرهنگی استفاده کرده و با اتکا به قدرت ایمان و توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی بومی، مقابله تهاجم دشمنان ایستادگی کنیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) افزود: در این راستا طراحی‌های مختلفی از سوی سپاه در مناطق و شهرستان‌های مختلف استان البرز در دستور کار قرار دارد که اجرای آنها با توان بیشتر تداوم دارد.

استاد حسینی ادامه داد: یکی از این طرح‌ها تحویل داوطلبانه دستگاه‌ها و تجهیزات گیرنده شبکه‌های ماهواره‌ای است و هر خانواده‌ای که به صورت داوطلبانه این تجهیزات را تحویل دهد، یک دستگاه گیرنده دیجیتال هدیه می‌گیرد.

وی اظهار داشت: این طرح تاکنون در شهرستان‌های مختلف استان البرز اجرا شده و به هر میزانی که مردم داوطلبانه تجهیزات ماهواره‌ای خود را تحویل دهند، آمادگی داریم که گیرنده‌های دیجیتالی به آنها هدیه دهیم.

منبع: خبرگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.