آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » تسامح با متخلفان و بد نامی مهندسان…
تسامح با متخلفان و بد نامی مهندسان…

تسامح با متخلفان و بد نامی مهندسان…

رئیس نظام مهندسی ساختمان کشور:
تسامح با متخلفان بدنامی مهندسان را در پی دارد
رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در دیدار با هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز تاکید کرد: اگرچه تعداد متخلفان خدمات مهندسی اندک است ولی تسامح باهمین تعداد اندک می‌تواند موجب بدنامی همه مهندسان شریف شود.

به گزارش «صما» و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز ، در دیدار نوروزی هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با دکتر ترکان ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، اکبر ترکان ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، با اشاره به انتخابات دوره جدید هیات مدیره‌های سازمان‌های استان‌ها، بر اهمیت شفاف‌سازی و برخورد جدی با متخلفان و بدنام کنندگان‌ شان واعتبار مهندسان تاکید کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تسامح با متخلفان را موجب تضییع حقوق مهندسان خوشنام و شریف کشور دانست و خواستار برخورد جدی سازمان‌های استانی با تخلفات وسوء استفاده‌های اشخاص به ویژه با استفاده از اعتبار و حیثیت سازمان شد.

وی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز را از سازمان‌های بسیاربا اهمیت در کل کشور دانست و تاکید کرد: اعتبار و حیثیت البرز، برای همه ما بسیار مهم است و امیدوارم در ماه‌های باقیمانده از هیات مدیره دوره دوم البرز ، این استان بتواند همچون گذشته جلودار و پیشرو سازمان‌های نظام مهندسی در شفاف سازی و ارایه خدمات مهندسی شایسته به مردم شریف این استان باشد.

علیرضامجربی کرمانی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز نیز در سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو با اشاره به تلاش‌ها و دستاوردهای سازمان، از عقد تفاهم‌نامه مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و شهرداری کرج و راه‌اندازی سامانه مشترک گزارشات الکترونیکی در روزهای آینده خبر داد و این امر را در کل کشور بی‌نظیر خواند.

مجربی با برشمردن مزایای این سامانه از جمله جلوگیری ازترددهای غیر ضروری و به اشتراک‌گذاری اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت میان شهرداری و سازمان، تحقق این سامانه را گامی در جهت اهداف کشور در فراگیری دولت الکترونیک و بهینه سازی فرآیندهای سازمان نظام مهندسی ساختمان و جلوگیری از خطاها در سیستم سنتی فعلی دانست.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز ساماندهی مجریان ذیصلاح و صدور شناسنامه فنی و ملکی دراستان را نیز از برنامه‌های در دست اقدام سازمان برشمرد که بزودی تحقق خواهد یافت.

وی همچنین با اشاره به نقش جدی همدلی و یکپارچگی هیات مدیره‌های استان‌ها در جلوگیری از تخلفات و اتخاذ تدابیر شایسته در خصوص ارایه خدمات مهندسی، بر عزم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در برخورد با تخلفات تاکید کرد.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.