آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » تسهیل خدمات دهی به مردم اولویت کاری دولت است
تسهیل خدمات دهی به مردم اولویت کاری دولت است

تسهیل خدمات دهی به مردم اولویت کاری دولت است

استاندار البرز: تسهیل خدمات دهی به مردم اولویت کاری دولت است
کرج -ایرنا- استاندارالبرز گفت: تسهیل خدمات دهی به مردم از طریق توسعه خدمات الکترونیک اولویت کاری دولت تدبیر و امید است.
[استاندار البرز: تسهیل خدمات دهی به مردم اولویت کاری دولت است]

به گزارش ایرنا، سید حمید طهایی روز پنج شنبه در دومین نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان البرز افزود: در این بخش دولت الکترونیک جایگزین سازمان محوری می شود.

وی ادامه داد: نتیجه توسعه دولت الکترونیک ، کارایی، اثربخشی، چابکی، ارایه اطلاعات با کیفیت، شفافیت و تسهیل در دسترسی به خدمات است.

طهایی بیان داشت: توانمندسازی دولت برای کارآفرینی، افزایش سرعت عمل دستگاه های اجرایی برای ارایه خدمات موثر در قالب طرح توسعه دولت الکترونیک پیش بینی شده است.

استاندارالبرز با بیان اینکه دولت یازدهم توجه ویژه ای به توسعه دولت الکترونیک در کشور دارد، گفت: تا مردم نسبت به استفاده از خدمات الکترونیکی راغب نباشند نمی توانیم دولت الکترونیک را توسعه دهیم و بایستی در این زمینه فرهنگ سازی صورت گیرد.

وی اضافه کرد: فرهنگ و ساز و کار توسعه دولت الکترونیک باید به موازات هم فراهم شود و گاهی بخشنامه و دستورالعمل کفایت نمی کند، باید با ساماندهی در گروه های مختلف در هر دستگاهی نشست های تخصصی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری برگزارشود.

طهایی ، امنیت شبکه ها و فناوری اطلاعات را ضروری دانست و گفت: در این زمینه باید فعالیت های ویژه ای صورت گیرد.

استاندار البرز ادامه داد: برای ارایه خدمات به مناسب به مردم استان تاکنون تعداد قابل توجهی دفاترخدمات پیشخوان دولت و پلیس + ۱۰ در البرز راه اندازی شده است.

استاندار البرز بر بکار گیری دانش آموختگان دردفاتر پیشخوان و مراکز خدمات الکترونیکی با هدف اشتغال و سرعت عمل در امور تاکید کرد.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.