آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » تشکیل تیم‌های تخصصی نظارت بر بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در البرز

تشکیل تیم‌های تخصصی نظارت بر بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در البرز

13930328000649_PhotoA

استاندار البرز از تشکیل تیم‌های تخصصی نظارت بر بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در این استان خبر داد.

سید حمید طهایی در کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات و برنامه‌های ما در استان البرز برای ارتقاء خدمات درمانی و پزشکی در استان البرز تشکیل تیم‌های نظارتی است.

وی با بیان اینکه ارتقاء خدمات درمانی در این استان با توجه به رشد روزافزون جمعیت یکی از مهمترین اولویت‌ها است، گفت: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم مردم از میزان خدمات درمانی و بهداشتی در این استان رضایت کافی داشته باشند.

استاندار البرز در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر اینکه برخی از شهرستان‌های استان البرز نیازمند توجه بیشتر در حوزه درمان و بهداشت هستند،‌ افزود: متأسفانه برخی از شهرستان‌های این استان فاقد بیمارستان هستند که باید تدابیر اساسی برای ایجاد و راه‌اندازی مراکز درمانی اندیشیده شود.

وی در ادامه سخنان خود اقدام تشکیل تیم تخصصی بازرسی بیمارستانی را مهم ارزیابی کرد و گفت: این تیم با حضور کارشناسان بازرسی دانشگاه علوم پزشکی، معاونت‌های دارو، درمان و بهداشت تشکیل شده است.

طهایی با اشاره به اینکه هدف از تشکیل این تیم تخصصی نظارتی و صیانت از حقوق شهروندی در این استان است گفت: با تشکیل این تیم نظارتی نحوه ارائه خدمات به مردم در بیمارستان‌ها به صورت دقیق‌تری رصد و بررسی می‌شود.

استاندار البرز بیان داشت: از شاخص‌های مهم این طرح این است که در طول سال هر بیمارستان در طول مراحل مختلفی مورد بازرسی قرار می‌گیرد و در هر بازدید مشکلات ضمن احصاء مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

طهایی گفت: تا کنون فرایند کامل بازدید پنج بیمارستان از ۱۵ بیمارستان و سازمان انتقال خون استان، انجام یافته است.

منبع: خبرگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.