آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » توجه بیشتر به طرح مطالعاتی پروژه‌های عمرانی در کرج

توجه بیشتر به طرح مطالعاتی پروژه‌های عمرانی در کرج

13930301000006_PhotoA

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر کرج بر توجه بیشتر به طرح مطالعاتی پروژه‌های عمرانی در این کلانشهر تأکید کرد.

مجید کاویانی ظهر امروز در حاشیه بازدید برخی از پروژه های عمرانی در سطح شهر کرج اظهار داشت: طرح مطالعاتی پروژه‌های عمرانی باید با دقت نظر بیشتری انجام شود تا این طرح‌ها کارآمدتر و بهینه‌تر اجرایی شوند.

وی در خصوص اجرای طرح میان‌گذر جنوبی با تاکید بر ضرورت مطالعه و پژوهش دقیق پیش از اجرای طرح‌های عمرانی، گفت: در بسیاری از مواقع شاهد اجرای پروژه‌هایی هستیم که در طول زمان با تغییرات مختلفی مواجه می‌شوند این در حالی است که اگر پیش از اجرا با حساسیت بیشتری این طرح‌ها را مورد مطالعه قرار دهیم با کمترین میزان خطا در اجرا، مواجه خواهیم بود.

این مسئول در خصوص اجرای پروژه کمربندی میان‌گذر جنوبی کرج نیز تاکید کرد: پیش از اجرا زمان و انرژی کافی برای اجرای این  پروژه گذاشته شود.

*اجرای طرح میان‌گذر جنوبی با کمترین معارض اجرایی 

در ادامه این بازدیدها رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج نیز لایحه شهرداری این کلانشهر مبنی بر احداث کمربندی میان‌گذر جنوبی را یادآور شد و با اشاره به انجام بازدیدهای صورت گرفته از این پروژه عمرانی، ساختاری توسط اعضای شورای شهر این کلانشهر عنوان کرد: این لایحه در حضور مشاوران اجرایی طرح و معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج مطرح و اعضای شورا گزینه‌های پیشنهادی مشاور مبنی بر بهترین راهکار اجرای طرح که هزینه‌های کمتری را به شهر و مجموعه شهرداری تحمیل می‌کند بررسی شده است.

حجت‌الله غلامرضایی افزود: این طرح در راستای اجرای پروژه ۲۸ کیلومتری جاده کمربندی در ضلع جنوبی شهر مطرح شد که با توجه به تراکم جمعیت و کمبود بزرگراه اجرای آن امری ضروری است.

این مسئول ادامه داد: لایحه اجرای کمربندی میان‌گذر جنوبی کرج نیز به منظور تأمین اهداف مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورا مبنی بر کاهش معضل ترافیک و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل و ترافیک درون شهری و برون شهری از سوی شهرداری مطرح شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.