آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » توسعه مشارکت مردم موجب افزایش امنیت درجامعه است
توسعه مشارکت مردم موجب افزایش امنیت درجامعه است

توسعه مشارکت مردم موجب افزایش امنیت درجامعه است

توسعه مشارکت مردم موجب افزایش امنیت درجامعه است
کرج – ایرنا – فرمانده انتظامی استان البرز گفت: توسعه مشارکت مردمی، موجب افزایش امنیت درجامعه می شود.
[توسعه مشارکت مردم موجب افزایش امنیت درجامعه است]

به گزارش ایرنا، سردار بخشعلی کامرانی صالح روز یکشنبه درهمایش شرکت های حفاظتی و مراقبتی استان البرز درکرج، افزود: نگاه پلیس نگاه اجتماعی است و این افکاراجتماعی موجب شده که با تعامل با بخش های مختلف جامعه بتوانیم امنیت اجتماعی را برقرارکنیم.
وی اضافه کرد: شعار امسال هفته نیروی انتظامی که اقتدار پلیس،همدلی و همزبانی و امنیت و آرامش، است، سرلوحه کار پلیس برای مشارکت بیشتر با آحادجامعه است.
وی بابیان اینکه امنیت مهمترین حیات یک جامعه است، خاطرنشان کرد که همکاری لایه به لایه مردم برای حفظ امنیت در جامعه در البرز اجرایی شده و همکاری نگهبانان محله و پلیس افتخاری همکاری های لازم را برای پیشگیری ازجرایم دارند.
وی گفت : این همکاری علاوه برافزایش امنیت ، مشارکت سطوح مختلف مردم ، انتقال تجربه توسط پیشکسوتان موجب اشتغالزایی نیز شده است .
وی افزود: طرح شرکت های حفاظتی و مراقبتی ازسال ۸۳ استارت خورد و درسال ۸۸ به صورت رسمی آغازبکارکرد و در استانهای کشور درقالب نگهبان محله دربخش امنیت ایفای نقش می کند.
وی همچنین به اقدامات انجام شده در سال جاری اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال میزان سرقت در این استان ۶درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.
وی بابیان اینکه در سال جاری همچنین بیش ازسه هزارو ۵۰۰کیلوگرم مواد مخدر دراستان البرز کشف شد، یادآورشد: دراین خصوص بیش از ۱۴ هزار متهم در امر مواد مخدر دستیگر شده اند.
کامرانی صالح تصریح کرد همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون، ۲۶۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان البرز کشف شده است .
دراستان البرز ۲۳شرکت حفاظتی و مراقبتی با بکار گیری بیش از ۲هزارنگهبان محله و ۵۰۰پلیس افتخاری فعال است .

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.