آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مهم‌ترین اولویت شهرداری کرج باشد

تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مهم‌ترین اولویت شهرداری کرج باشد

13910322000353_PhotoA

رئیس شورای شهر کرج بر تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام در کلانشهر کرج تأکید کرد و گفت: اتمام این طرح‌ها مهم‌ترین اولویت مسئولان باشد.

محمود دادگو ظهر امروز در جمع اعضای شورای شهر کرج با تأکید بر تخصصی کردن بودجه سال آینده و تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام شهری اظهار کرد: بودجه سالانه شهرداری‌ها عبارت است از یک برنامه جامع مالی که در آن خدمات و فعالیت‌ها و اقداماتی که باید در طی سال مالی انجام شود همراه با برآورد مبلغ و میزان مخارج و درآمد‌های لازم برای تامین هزینه انجام آن‌ها پیش‌بینی می‌شود و پس از تصویب شورای اسلامی شهر قابل اجراست.

وی ادامه داد: تحقق این مهم، مدیریت شهری را در رسیدن به اهداف کلان یاری می‌کند.

این مسئول عنوان کرد: بودجه باید واقعی و کاربردی دیده شود و اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها را ساماندهی و مدیریت کند، همچنین آن چه در بستن بودجه مهم است لحاظ کردن تهاترها به عنوان بودجه غیرنقدی است.

دادگو با بیان اینکه کرج به طراحی و اجرای پروژه‌های کارآمد نیاز دارد و انجام این مهم باید به جد در دستور کار کارشناسان مدیریت شهری قرار گیرد، افزود: اجرای پروژه‌های تخصصی باید به گونه‌ای باشد که به جای اضافه‌تر شدن مشکلات شهرداری، از حجم مشکل بکاهد.

به گفته رئیس شورای شهر کرج بودجه نقدی هفت ماهه گذشته شهرداری به کرج و مناطق ۱۲گانه برابر با مبلغ ۴ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان می‌باشد.

در ادامه این نشست قائم‌مقام شهرداری کرج نیز طی سخنانی اعلام کرد: از این میزان مبلغ ۳ میلیارد و ۸۲۲ میلیون تومان در قالب بودجه‌های نقدی توسط شهرداری کرج جذب شده که این مبلغ معادل ۸۲ درصد بودجه مصوب هفت ماه گذشته است.

به گفته محمدرضا رضاپور، مبلغ وصولی بودجه‌های شهرداری کرج طی سال جاری افزایش یافته، میزان وصولی نقدی شهرداری در مدت زمان عنوان شده معادل ۳ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان بوده که این رقم در سال جاری به ۳ میلیارد و ۸۲۲ میلیون تومان افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.