آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » تکیه بر درآمدهای نفتی برای کشور مشکل ساز شده است
تکیه بر درآمدهای نفتی برای کشور مشکل ساز شده است

تکیه بر درآمدهای نفتی برای کشور مشکل ساز شده است

استاندارالبرز:
تکیه بر درآمدهای نفتی برای کشور مشکل ساز شده است
کرج -ایرنا- استاندارالبرز با تاکید براینکه دردنیای امروز درآمد کشورها با مالیات تامین می شود، گفت: تکیه بر درآمدهای نفتی برای اقتصاد کشور مشکل ساز شده است.
[تکیه بر درآمدهای نفتی برای کشور مشکل ساز شده است]

به گزارش ایرنا، سید حمید طهایی روز یکشنبه درآیین گشایش ساختمان شهید مطهری اداره کل امورمالیاتی استان البرز افزود: منابع درآمدی که کسب می شود بخشی مربوط به جامعه است و باید از مالیات ها بهره بیشتری برد.
وی ادامه داد: در بخش مالیات با برنامه ریزی و استفاده از فناوری نوین می توان گام های موثری را برداشت که باید تکنولوژی را درآن شاخص کرد.
استاندار البرز با اشاره به سفر وزیر ارتباطات اطلاعات و فناوری به استان البرز افزود: امکانات زیرساختی دراین استان فراهم شده و با راه اندازی پنجره واحد درصد آن هستیم تا از اطلاعاتی که مغفول مانده بهتر بهره برداری کنیم.
طهایی از معاون وزیر اقتصاد و دارایی خواست تا تعدادی از دفاتر مالیاتی استان البرز که در تهران مستقر است به البرز انتقال داده شود.
وی اضافه کرد: البرز،استانی تازه تاسیس است که نیاز به کمک بیشتر ازسوی مسوولان کشوری دارد و توجه به این امر مهم نقش موثری در توسعه و پیشرفت آن دارد .
استاندار البرز با تأکید بر افزایش درآمدهای مالیاتی استان افزود: رقم ۸ درصدی درآمد های مالیاتی استان نسبت به سال گذشته باید افزایش پیدا کند.
دراین آیین معاون وزیراقتصاد دارایی و رییس سازمان مالیاتی کشور، معاون استاندار و فرماندارویژه کرج و شماری از مسوولان استانی و شهرستانی حضور داشتند ساختمان شهید مطهری اداره کل امورمالیاتی استان البرز با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال از محل بودجه ملی به بهره برداری رسید.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.