آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه علوم شناختی

حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه علوم شناختی

13901030000017_PhotoA

ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ابلاغ آئین‌نامه‌هایی از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه علوم شناختی حمایت می‌کند.

ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ابلاغ آئین‌نامه‌هایی از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری که در اولویت حوزه علوم شناختی قرار دارند، حمایت می‌کند.

بر اساس این گزارش، حمایت‌های تشویقی از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد در مرحله اول در ازای تصویب پیشنهاد پایان‌نامه صورت می‌گیرد که پیشنهاد پایان نامه از سوی دانشجو به ستاد ارسال شده و مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرد تا با حمایت از آن موافقت شود.

در مرحله دوم از پایان‌نامه‌های دفاع شده حمایت می‌شود به این صورت که دانشجو حداکثر تا یک ماه پس از دفاع، گواهی دفاع پایان نامه را به ستاد ارسال می‌کند تا پس از داوری با حمایت از آن موافقت شود.

پایان‌نامه‌هایی که کارآفرین باشند در زمره حمایت‌های سطح یک قرار دارند.

پایان‌نامه‌های کاربردی یا تحقیقات پایه نیز مورد حمایت سطح ۲ قرار می‌گیرند.

پایان‌نامه‌هایی که دستاورد جدید علمی به همراه داشته باشند مورد حمایت سطح ۳ هستند.

بر این اساس به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در سطح سوم ۱۵ میلیون ریال، سطح دو ۲۲ میلیون ریال و سطح اول ۶۰ میلیون ریال تعلق می‌گیرد و دانشجویان مقطع دکتری در سطح سوم ۳۶ میلیون ریال، سطح دوم ۶۰ میلیون ریال و سطح اول ۹۰ میلیون ریال حمایت می‌شوند.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.