آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » حوزه مقاومت بسیج ۳۱۷ عمار یاسر در فردیس افتتاح شد

حوزه مقاومت بسیج ۳۱۷ عمار یاسر در فردیس افتتاح شد

13930529000048_PhotoA

هم‌زمان با هفته بسیج حوزه مقاومت بسیج ۳۱۷ عمار یاسر در فردیس افتتاح شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) این شهرستان امشب در مراسم افتتاح این حوزه مقاومت بسیج اظهار کرد: موج بیداری اسلامی در سراسر دنیا نشأت گرفته از تفکر بسیجی است، لذا باید با تلاش بیشتری این مهم را در جهان جاری کنیم.

مهدی فراهانی با بیان اینکه امروز به برکت بسیج و تفکر بسیجی انقلاب اسلامی ما در برابر زیاده‌خواهی‌ها و زیاده‌گویی‌های دشمن همچنان با صلابت ایستاده است، افزود: ایران اسلامی هیچ‌گاه زیر بار ظلم و ستم نرفته و نخواهد رفت.

وی با اشاره به تشکیل بسیج به فرمان امام راحل تأکید کرد: امام راحل در پنج آذر ۵۸ فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد و با فرمان راهبردی به موقع خود شجره طیبه صالحین بسیج را پایه‌گذاری نمود.

وی یادآور شد: امروز شجره طیبه صالحین و تفکر بسیجی به صورت فراملی در عرصه جهانی تبدیل شده که موج بیداری اسلامی در سراسر دنیا همه نشأت گرفته از تفکر بسیجی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) شهرستان فردیس تصریح کرد: بسیج مدافع انقلاب و اسلام است.

وی ادامه داد: اقتداری که امروز ملت ایران در عرصه بین‌الملل پیدا کرده است، مرهون و مدیون خون شهدا، ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان در دفاع مقدس، مقاومت و ایستادگی خانواده شهدا در این عرصه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) با اشاره به حضور سردار قاسم سلیمانی در فرامنطقه بیان داشت: امروز سردار سلیمانی به عنوان ژنرالی در عراق محسوب می‌شود که نامش بر دل دشمنان ترس و وحشت ایجاد می‌کند که نقش مهمی در عقب راندن گروه‌های تروریستی داعش داشته است که این به برکت بسیج و تفکر بسیجی است.

وی تصریح کرد: امروز بسیج در عرصه‌های مختلف طلایه‌دار و سردمدار است و توانسته در حوزه‌های علمی و پژوهشی و در حوزه‌های نانوتکنولوژی و علوم پزشکی و مهندسی و سایر حوزه‌های تخصصی نقش‌آفرینی کند.

فراهانی در پایان خاطرنشان کرد: کنترل فلج اطفال در کشور کوچک‌ترین اقدام بسیج در حوزه بهداشت و درمان بود که توانست این بیماری را در کشور ریشه‌کن کند از این رو بسیج همواره در میدان بوده و در حوزه‌های مختلف خوش درخشیده و حافظ این انقلاب اسلامی است.

منبع: خبرگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.