آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » در برخورد با تهدیدکنندگان امنیت و نوامیس مردم ترحمی نخواهیم داشت
در برخورد با تهدیدکنندگان امنیت و نوامیس مردم ترحمی نخواهیم داشت

در برخورد با تهدیدکنندگان امنیت و نوامیس مردم ترحمی نخواهیم داشت

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: در برخورد با تهدیدکنندگان امنیت و نوامیس مردم ترحمی نخواهیم داشت.

محمد مهدوی‌راد،‌ تزلزل مدیریت و تغییرات زود هنگام مدیران را یکی از آسیب‌های جدی در کرج عنوان و اظهار کرد: مدیریت متزلزل آسیبی است که می‌تواند برای هر سازمان و نظامی مشکل‌ساز باشد و شهرستان کرج هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی ادامه داد:‌ در طول ۴ سال، ۴ استاندار در البرز تغییر یافته‌اند که این اتفاق در سایر سطوح مدیریتی استان هم به تناوب قابل مشاهده است و بزرگان شهر نباید به این امر بی تفاوت باشند.

این مسئول ثبات مدیریتی در دستگاه قضا را یکی از ویژگی‌های بارز قوه قضاییه دانست و گفت: در نتیجه ثبات موجود، در شرایطی که البرز با حداقل زیرساخت‌ها و امکانات به استان تبدیل شد ولی اکنون زیرساخت‌های لازم ایجاد شده است، روند رسیدگی به پرونده‌ها رشد قابل توجهی داشته است و ما در شرایطی هستیم که اوقات رسیدگی را کاهش داده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه دستگاه قضایی استان البرز با کسانی که بخواهند امنیت و نوامیس مردم را تهدید کنند هیچ‌گونه ترحمی نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: معتمدین شهر کرج باید در این راستا به دستگاه قضایی کمک کنند و با تلاش در احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر ما را در تحقق اهداف مورد نظر یاری دهند.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.