آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » حضور فرمانده محترم سپاه استان البرزدر سازمان نظام مهندسی
حضور فرمانده محترم سپاه استان البرزدر سازمان نظام مهندسی

حضور فرمانده محترم سپاه استان البرزدر سازمان نظام مهندسی

دوشنبه ۱۰ خرداد ۹۵ سردار استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز به همراه سرهنگ پاسدارمهندس رضوانی فر فرمانده سازمان بسیج مهندسین استان البرز و سرهنگ پاسدار مهندس قادری معاون مهندسی و پدافند غیر عامل سپاه استان، میهمان رییس و هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز بودند.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در این نشست که حجت الاسلام لنگوری مشاور فرهنگی سازمان نیز حضور داشت، دکتر مجربی ریاست سازمان با اشاره به توفیقات سازمان در خصوص گسترش خدمات مهندسی  به ویژه در توسعه آزمایشگاههای فنی و همچنین برقراری ارتباط موثر با نهاد ها و ارگانهای دخیل در امور عمرانی و ساخت و ساز استان، موفقیت ها1395-3-19-16563OupIMG_4346ی کسب شده از تعامل سازنده سازمان با شهرداری کرج را بسیار ارزنده خواند.

وی تاکید کرد: وظیفه اصلی ما کنترل خدمات مهندسی است و تمامی هدف گیری سازمان به سمت انجام دقیق وظایف محوله است.
مجربی در همین راستا از آمادگی سازمان برای ارایه مشاوره های فنی به همه ارگانها و سازمان ها به منظور ارتقای کیفیت ساخت و ساز و امور عمرانی در استان خبر داد.
رییس سازمان افزود در قالب تفاهم نامه های مشترک همه ظرفیت و توان فنی سازمان قابل تعامل خواهد بود.
در ادامه مهندس رضوانی فر،  فرمانده سازمان بسیج مهندسین استان البرز با برشمردن تغییرات و اصلاحات انجام شده در سازمان، اغلب این تغییرات به ویژه ارتباطات ایجاد شده بین شهرداری و سازمان را به نفع مردم ارزیابی کرد.1395-3-19-51249OupIMG_4345
رضوانی فر عملکرد کنترل نظارت سازمان را بسیار خوب و مناسب برشمرد و تاکید کرد بازرسان کنترل نظارت سازمان حتی گاهی بیش از مهندسان ناظر به پروژه های ایشان سرکشی می کنند و این قابل تقدیر است.
در ادامه فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) سوالاتی در خصوص نحوه توزیع کارها در میان مهندسان و مزایای آن مطرح کرد که اعضای هیات مدیره به این سوالات پاسخ گفتند.
مهندس چاوشی با اشاره به مصوبه کمیته ارجاع سازمان از توسعه نظام ارجاع تا متراژ ۴۰۰۰ متر مربع برای اعضای حقوقی سازمان خبر داد و ابراز امیدواری کرد این اقدام موجب صیانت هرچه بیشتر از حقوق شهروندان و مهندسان ناظر گردد.
دکتر مجربی نیز بر نقش بازدارنده نظام ارجاع در کوتاه کردن دست واسطه ها تاکید کرد.
همچنین مهندس قنبری کاستن از تخلفات ساختمانی و سالم و قانونی کردن کل پروسه ساخت را یک هدف و سرلوحه کار هیات مدیره سازمان برشمرد.

ریاست سازمان نیز در بخش دیگری از سخنانش وفاق و همدلی در هیات مدیره دوره سوم را موجب سرعت گرفتن تحولات مثبت در سازمان دانست.
مهندس رضوانی فر نیز در ادامه سخنانش عدم حضور کارشناسی سازمان در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری را یک نقیصه بسیار جدی خواند و این حضور را برای حفظ منافع شهر ضروری دانست.

در پایان سردار استاد حسینی ضمن مثبت خواندن تغییرات برای حفظ و حراست از حقوق مردم تاکید کرد: مطالبات به حق سازمان نظام مهندسی ساختمان که در جهت حفظ حقوق مردم است باید محقق شود و ما نیز در این مسیر همراه و حامی سازمان خواهیم بود.

1395-3-19-52800OupIMG_4332

 

 

لینک خبر در سایت سپاه استان البرز:http://alborz.basij.ir/?q=node/9942

لینک خبر در سایت نظام مهندسی استان البرز:

http://www.alborz-nezam.ir/ShowInfo.aspx?Type=100&SId=1154&Success=3038&Headline=0&action=hadiyousefi

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.