آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » دعوت مظاهریان از نظام مهندسی استان ها برای حضور در همایش سازنده پاسخگو

دعوت مظاهریان از نظام مهندسی استان ها برای حضور در همایش سازنده پاسخگو

Tasvire-name-mazaherianretedtg

دعوت مظاهریان از نظام مهندسی استان ها برای حضور در همایش سازنده پاسخگو

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با ارسال نامه ای به روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها خواستار حضور فعال این سازمان ها در نخستین همایش ملی سازندگان و تولیدکنندگان حرفه ای مسکن و ساختمان (سازنده پاسخگو) شد.

به گزارش خبرنگار «صما»، حامد مظاهریان معاون وزیر راه و شهرسازی در نامه ای خطاب به روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها تاکید کرده است که با توجه به برگزاری نخستین همایش ملی سازندگان و تولیدکنندگان حرفه ای مسکن و ساختمان (سازنده پاسخگو) در روز ۲۶ آذرماه امسال و لزوم رعایت حقوق بهره برداران همگام با کیفی سازی و پاسخگویی سازندگان و تولیدکنندگان صنعت ساختمان کشور، سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها با هماهنگی مجتمع رسانه ای ساختمان در این همایش حضور بیابند.

گفتنی است همایش ملی سازنده پاسخگو روز ۲۶ آذرماه سال جاری به ریاست حامد مظاهریان، معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در محل مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار می شود.

در همایش مذکور که منوچهر شیبانی اصل، مدیر کل دفتر سازمان های مهندسی و تشکل های حرفه ای وزارت راه و شهرسازی، دبیر کمیته علمی این همایش را برعهده دارد، مسوولیت سازندگان حرفه ای مسکن و راهکار پاسخگو شدن آنها به مصرف کنندگان از زوایا و جنبه های مختلف مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

لازم به ذکر است، عمده ترین محورهای همایش ملی سازندگان و تولیدکنندگان حرفه ای مسکن و ساختمان بررسی نقش نهادهای دولتی و نظارتی در حمایت از سازندگان حرفه ای، حذف فرهنگ بساز و  بفروشی و شکل گیری سازنده حرفه ای و بررسی رابطه میان بهره برداران، نظامات کنترلی و سازنده پاسخگو در تحقق حقوق شهروندی است.

همچنین از جمله محورهای دیگر همایش سازنده پاسخگو می توان به مروری بر فعالیت های سازندگان حرفه ای از گذشته تا امروز، بررسی ویژگی های سازنده حرفه ای با توجه به تجربیات جهانی و خصوصیات ملی، معرفی فرصت ها و صندوق های سرمایه گذاری برای رونق بخشیدن به صنعت ساختمان و ایجاد تعامل بین شرکت های سرمایه گذاری و سازندگان حرفه ای مسکن و ساختمان اشاره کرد.

منبع: شبکه اطلاع رسانی صما

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.