آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » دور کردن نسل امروز از آرمان‌های انقلاب مهم‌ترین توطئه دشمنان است

دور کردن نسل امروز از آرمان‌های انقلاب مهم‌ترین توطئه دشمنان است

13921022000761_PhotoA

فرماندار کرج گفت: دور کردن نسل امروز از دستاوردها و آرمان‌های انقلاب مهم‌ترین توطئه دشمنان است.

محمدتقی ایرانی صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه فجر با بیان اینکه دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود و ضربه زدن به این انقلاب تلاش خود را دو چندان کرده‌اند اظهار داشت: انتقال آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران به نسل امروز و حفظ دستاوردهای این نظام از مهم‌ترین وظایف مسئولان و مردم در مقابله با هجمه‌های دشمنان است.
وی ادامه داد: امروز دشمنان برای این که به این نظام مقدس ضربه وارد کنند سرمایه‌گذاری‌های بسیار سنگینی را انجام داده‌اند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند.
فرماندار کرج با تأکید بر اینکه مسئولان و مردم برای حفظ دستاوردهای انقلاب مسئولیت بسیار مهمی را به عهده دارند اظهار کرد: برای این که بتوانیم در مقابل هجمه‌های دشمنان مقابله کنیم باید در حفظ دستاوردهای انقلاب و انتقال آن به نسل آینده کوشاتر و دقیق‌تر عمل کرده و دسایس دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کنیم.
ایرانی تصریح کرد: در این راستا دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است تا نسل امروز را بیش از گذشته با آرمان‌های انقلاب آشنا کرده و آنان را با دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آشنا کنیم.

وی یکی از مهم‌ترین هجمه‌های دشمنان را دور کردن نسل امروز از دستاوردها و آرمان‌های انقلاب عنوان کرد و گفت: برای این که نسل امروز و جوانان را بیشتر با انقلاب مأنوس کنیم باید از استعدادها و توانمندی‌های این نسل در برنامه‌های دهه فجر بهره بیشتری را بگیریم و از ایده‌ها و نظرات آنان در برگزاری برنامه‌های این ایام استفاده کنیم.
فرماندار کرج با اشاره به اینکه نهال کوچک انقلاب امروز ریشه‌دارترین انقلاب در جهان است عنوان داشت: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی گوش به فرمان رهبری و ولایتمداری تا کنون با حمایت از پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب توانسته‌اند دسیسه‌های دشمنان را از بین ببرند و به خودشان بازگردانند.
ایرانی محتوا دادن به برنامه‌های ایام الله دهه فجر را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: نباید به دنبال افزایش تعداد برنامه‌ها باشیم بلکه باید کیفیت و محتوای برنامه‌ها را ارتقا دهیم تا سهم اساسی در مأنوس کردن و شناساندن آرمان‌های انقلاب به نسل امروز داشته باشیم.
وی در ادامه به باشکوه برگزار کردن مراسم‌های ۲۲ بهمن اشاره کرد و افزود: برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های ۲۲ بهمن باید تلاش کنیم و از توان دستگاه‌ها استفاده نماییم.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.