آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » دولت ایران افق های جدیدی برای همکاری با این کشور را باز کرده است
دولت ایران افق های جدیدی برای همکاری با این کشور را باز کرده است

دولت ایران افق های جدیدی برای همکاری با این کشور را باز کرده است

کاردار سفارت چک:
دولت ایران افق های جدیدی برای همکاری با این کشور را باز کرده است
کرج –ایرنا کاردار سفارت جمهوری چک در ایران گفت که دولت تدبیر و امید افق های جدیدی را برای همکاری با این کشور باز کرده است.
[دولت ایران افق های جدیدی برای همکاری با این کشور را باز کرده است]

پیتراشتپانک روز سه شنبه در حاشیه نشست با مدیران استان البرز در سازمان همیاری شهرداری های استان البرز در گفت و گو با ایرنا، افزود: این افق نه تنها برای جمهوری چک بلکه برای بسیاری از کشورها بازشده است.
وی ادامه داد: فضای مثبتی درایران ایجاد شده و ما خوشبین به این فضا هستیم. به ویژه پس از آنکه تحریم هایی که با شیطنت در جمهوری اسلامی ایجاد شده بود، برداشته خواهد شد.
اشتپانک خاطرنشان کرد: جمهوری چک از هرنوع همکاری با ایران اسلامی استقبال می کند و حضور سرمایه گذاران چک در ایران مورد حمایت این جمهوری است.
وی درادامه البرز را دارای قابلیت های بسیاری در بخش صنعت خواند و افزود: امکانات طبیعی دراین استان جای مستعدی برای همکاری با جمهوری اسلامی بشمارمی رود .
اشتپانک گفت: احساس امنیت پس از تشکیل دولت ‘تدبیرو امید’ در سرمایه گذاران خارجی در کشور جمهوری اسلامی ایران فراهم شده است .
دراین نشست معاون هماهنگی امورعمرانی استاندارالبرز ، سرپرست معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری البرز و مدیرکل اقتصادی و دارایی نیز نقطه نظرات خود را درحوزه سرمایه گذاری اعلام کردند .

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.