آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ هنرمندان ایرانی به جایزه‌های بی‌مقدار زراندوزان چشم‌داشتی ندارند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ هنرمندان ایرانی به جایزه‌های بی‌مقدار زراندوزان چشم‌داشتی ندارند.

13930902000143_PhotoA

سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره دوسالانه سراسری تئاتر بسیج در شهر کرمانشاه با گرامیداشت هفته وحدت اظهار کرد: وجود پیامبر اعظم (ص) منشأ تحولات بزرگی بود که سرنوشت بشریت را به سوی سعادت رهنمون ساخت.

سردار نقدی ادامه داد: پیامبر در میان مردمی که در اوج خشونت، قصاوت و چنددستگی بودند،‌ مبعوث شد که با دین اسلام انسان‌ها را از حضیض ذلت و پوچی به بالاترین مراتب کرامت ارتقا داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: حال چرا باید این اکسیر ارزشمند (اسلام) را رها کنیم و به دنبال تفکر دیگری باشیم و کدام تفکر اینچنین به انسان اعتلا بخشیده است.

وی بیان داشت: هنرمندان اگر هنر را حرکتی برای ماندگاری یک فکر، برای داوم بلندمدت و جاوانه شدن یک اندیشه می‌دانند چه اندیشه‌ای ماندگارتر از اسلام که ۱۴۳۶ سال است که همه قدرت‌های شیطانی با آن می‌جنگندند و می‌خواهند آن را از بین ببرند اما هر روز چهره آن درخشان‌تر می‌شود.

سردار نقدی گفت:‌ اگر هنر را بیان یک احساس و انتقال عواطف می‌بینند چه احساسات و عواطفی عمیق‌تر از اینکه در سلول‌های وجود انسان رخنه کند و آن را به حرکت بزرگ وادارد. انسان‌های والایی مانند امام راحل، رهبر معظم انقلاب و بالاتر از آنها ائمه معصومین را می‌سازد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ امروز مفتخریم که در این مکتب اسلام، مقاومت، ایستادگی در برابر ظالمان و دستگیری مظلومان هنر ما عرضه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:‌ هنرمندان ایرانی به جایزه‌های بی‌مقدار زراندوزان چشم‌داشتی ندارند و چشم‌شان را به زرهای زراندوزان و ثروتمندان و غارتگران اموال مظلومان خیریه نمی‌کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.