آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » رزمایش‌ «نوین» نیروی دریایی سپاه ‌برگزار می‌شود

رزمایش‌ «نوین» نیروی دریایی سپاه ‌برگزار می‌شود

13920627000496_PhotoA

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به رزمایش آتی نیروی دریایی سپاه گفت: ‌در رزمایشی نوین‌ بخشی از دستاوردهای نیروی دریایی ‌به نمایش ‌گذاشته می‌شود.

سردار علی فدوی عصر امروز در دیدار فرماندهان بسیج دانشجویی دانشگاه‎های استان گلستان با اشاره به حمایت همیشگی رهبر معظم انقلاب از دولت‎ها اظهار کرد: سپاه پاسداران نیز ضمن تاسی از سیره امام و رهبری بر‌اساس وظیفه ذاتی خود که حراست، پاسداری و حمایت از دستاوردهای انقلاب بوده و دولت جمهوری اسلامی ایران را نیز یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب می‎داند از دولت حمایت خواهد کرد.

وی که با بیان اینکه رسالت اصلی بسیج دانشجویی در کنار فعالیت‎های فرهنگی و سیاسی تلاش برای تولید علم و فناوری است، افزود: بدون تردید ما در مجموعه سپاه سپاسداران حساب ویژه‎ای بر روی فکر و اندیشه و طرح‎های علمی شما در حوزه‎ها مختلف باز کرده‎ایم زیرا بنا به فرمایش رهبری معتقد هستیم باید با نگاه به درون و فصا دادن به جوانان دانشمند و متقی کشورمان قلل افتخار را همچون گذشته با شتاب فتح کنیم.

به تعهد و وفاداری به پیمان از سوی استکبار اعتمادی نداریم

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به مذاکرات هسته‎ای در حال انجام میان تیم مذاکره‎کننده ایران و گروه موسوم به ۵+۱ خاطرنشان کرد: با ارتباطی که با جناب دکتر عراقچی و دکتر ظریف داشته‎ایم مطلع هستیم که تیم مذاکره کشورمان با روحیه و بالا و با قدرت وارد مسقط عمان شده است.

سردار فدوی در پاسخ به پرسش یکی از فرماندهان بسیج دانشجویی مبنی بر میزان رضایت و حمایت رهبری و سپاه پاسداران از مذاکرات گفت: نظر رهبر معظم انقلاب بسیار واضح، صریح و شفاف و همانی است که در رسانه‎ها اعلام شد و آن هم بی‎اعتمادی به غرب و به ویژه به آمریکا و عدم خوشبینی به نتایج مذاکرات و در عین حال حمایت تمام قد از تیم مذاکره کشورمان در عرصه بین‎المللی و داخلی است و نظر سپاه پاسداران نیز بر اساس همین فرمایش رهبری است و با حمایت همه جانبه از گروه مذاکره کشورمان مورد وثوق ملت و رهبری هستند برای دستگاه دیپلماسی کشور آرزوی موفقیت در این عرصه خطیر را دارد هر چند که به تعهد و وفاداری به پیمان از سوی استکبار اعتمادی نداریم.

به لطف خدا و با عنایت اهل بیت امروز دست برتر نظامی منطقهایم

وی همچنین با اشاره به رزمایش آتی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: به لطف خدا و با عنایت اهل بیت امروز دست برتر نظامی منطقه‎ هستیم و به وقت لازم در آینده‎ای نه چندان دور در رزمایشی نوین ‌بخشی از دستاوردهای نیروی دریایی را به نمایش خواهیم گذارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به محتوای نامه تحلیلی دستگاه امنیتی آمریکا مبنی بر قدرت بازدارنگی ایران اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شما افسران جنگ نرم بدانید دشمن دیگر به هیچ وجه به خود اجازه نخواهد داد حتی فکر تهاجم نظامی به این خاک مقدس را در ذهن خود متصور شود و این یعنی رسالت و وظیفه شما در دانشگاه‎ها برای مقابله با جنگ تمام عیار فرهنگی سنگین و سنگین‎تر خواهد شد.

گفتنی است در پایان جلسه یکی از فرماندهان بسیج دانشجویی دانشگاه‎های استان به نمایندگی از فرماندهان در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از حضور و ارائه بیانات ارزشمند توسط فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسدارن برای ایشان طول عمری با عزت و ختم به شهادت و پیوستن به خیل عظیم همسنگران شهیدش را خواستار شد.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.