آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » روزی به نام مهندس شهید هوشنگ شیروانی
روزی به نام مهندس شهید هوشنگ شیروانی
شهید هوشنگ شیروانی

روزی به نام مهندس شهید هوشنگ شیروانی

دیدار خانواده شهید هوشنگ شیروانی

روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران معماری-یکشنبه دوم اسفند سال یک هزارو سیصد و نود و چهار خورشیدی درخاطره به نام شهید هوشنگ شیروانی برای پایوران سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز رقم خورد.
شهیدی که در رشته علمی دانشگاهی درس خوانده بود و میل به اطاعت وفرمان پذیری از ولی خود را بر میل ماندن و جای گذاشتن در مسیرهایی دیگر که شاید به سعادت ختم شوند از راه میانبر شهادت پیمود.
شهید هوشنگ شیروانی از جمله متخصصین رشته مهندسی جغرافیا بود که بفرمان امام روح الله (ره) درراه ایمان به خدا قدم ثابت ماند و شهید شد.

در طی دیداری که از بیت معظم این شهید والامقام دفاع مقدس صورت گرفت ،بنابربیان مدیر سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز که امروز یادکردن از شهدا مفهومی عملیست که باید در میان ما قوت گیرد ولی نباید به این صرفا ختم شود که تنها از اسامی این سعادت مندان بهره برد بلکه الگو برداری عملی از مدل رفتاری اینان یقینا خلاصه شده در کم توجهی هاییست که امروز ما در مواجهه با درگیری های دنیا ازیادمان کم رنگ شده، ایمان عملی به خدا ،مطالعه و اجرایی کردن فرامین قرآن کریم،اطاعت از فرامین امامان و معصومان و ائمه اطهار،پیگیری نظرات و تکالیفی که از رهبر انقلاب اسلامی در زمان داده میشود و عملی کردن آن ها تنها گوشه ای از چند ضلعی سعادت ماست که درحقیقت شالوده بنیان عاقبت به خیریست.
رضوانی فر(ریاست محترم سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری) در طی این دیدار از کمبود ها و کوتاهی هایی که در خصوص این خانواده شده بود جویا و به بررسی های مربوط پرداخت.

پیام به مرور گران خبر:
«فراموش نکنید امروز به برکت همین شهداست که این موقعیت ها را دارید،چه علمی باشد چه اجتماعی،چه اقتصادی،سیاسی یا فرهنگی ،موفقیتی در کسب وکار دارید یا در مسیر زندگی نگذارید کم رنگ شوند ادامه راه به تقویت بنیان شهید و شهادت است ،نگزاریم در خاطره ها جای بگیرند ،موجود زنده در خاطره نمیماند،چه برسد به شهید که از ما در هر لحاظ زنده تر است.»
مسئول محترم،کاندیدای محترم،…:
لطفا در راه اسلام بمان و به انتخاب هایی که میشوی در جامه ات رنگ تقوا و خدمت بپاش.

دیدار خانواده شهید هوشنگ شیروانی

روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.