آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » زمین‌های دارای کاربری خدماتی، سلامت و روان احصاء می‌شوند

زمین‌های دارای کاربری خدماتی، سلامت و روان احصاء می‌شوند

13921211000266_PhotoA

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: زمین‌های دارای کاربری خدماتی، سلامت و روان به منظور احداث مراکز درمانی در کرج احصاء می‌شود.

احدالله احمدی پرگو گفت: احصاء و معرفی زمین‌ها با کاربری خدماتی، سلامت و درمان با توجه به اهمیت و ضرورت ارتقاء وضعیت بهداشت و درمان در شهر کرج یکی از راهکارهای برای توسعه این گونه خدمات است.

وی اضافه کرد: طبق این مصوبه، پس از انجام مرحله احصاء، اراضی دارای کاربری‌های مذکور اعم از برخورداری از مالکیت خصوصی، دولتی یا شخصی، از طریق اطلاع‌رسانی در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و تهیه دفترچه‌های حاوی اطلاعات موجود به شهروندان و سرمایه‌گذاران معرفی خواهد شد.

این مسئول، تسهیل در صدور نقشه درمانی روی زمین‌های متعلق به شهرداری و واگذاری زمین‌های دارای کاربری درمانی به بهزیستی و انجمن‌های مختلف از جمله انجمن ناشنوایان، نابینایان و نظایر این به منظور ایجاد مراکز درمانی را از دیگر برنامه‌های خدماتی عنوان کرد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج خاطرنشان کرد: مقرر شد به منظور اجرای بهتر برنامه‌ها با دانشگاه علوم پزشکی، استانداری، فرمانداری، مسکن و شهرسازی و بهزیستی جلسات هم‌اندیشی برگزار شود.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.