آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » ساختمان های کشور در بحث رعایت مصرف انرژی نمره منفی گرفتند

ساختمان های کشور در بحث رعایت مصرف انرژی نمره منفی گرفتند

90-2-25-02_200_181حسن قربانخانی با اشاره به اینکه نقش مجریان دارای صلاحیت در ساخت سازه هایی ایمن ،بسیار پر اهمیت است ،افزود: علم و تجربه مهندسی ، بی شک تنها در اختیار مهندسانی است که اطلاعات و تجربیات لازم را در این حرفه کسب کرده اند و صلاحیت آنها از طریق اعطای پروانه اشتغال به کار توسط وزارت راه و شهرسازی ساختمان تائید شده است.

قربانخانی در ادامه تصریح کرد: نتیجه ساخت ساختمان ها توسط سرمایه گذارانی که علم این امر مهم را ندارند ، معضلی است که در حال حاضر با آن رو برو هستیم.

وی درادامه اظهار داشت:‌اغلب ساختمان های کشور از لحاظ استحکام و مباحث فنی ،اصول معماری و از همه مهمتر در بحث مصرف انرژی از نمره بسیار پائینی برخوردارند.

نائب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در ادامه توضیح داد: ساختمان یک سرمایه ملی است و ساخت ایمن ساختمان هایی که با جان و آرامش شهروندان دارای ارتباط مستقیم است ، وظیفه مهندسان آموزش دیده به شمار می رود .

قربانخانی با بیان اینکه تلاش های مثبتی نیز در حال انجام است افزود: عزم مسئولان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای پیاده سازی راهکارهای لازم جهت تامین امنیت و آرامش شهروندان جدی است .

نائب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران درادامه خاطر نشان کرد: لزوم استفاده از مجریان ذیصلاح در پروژه های ساختمانی ضروری است.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.