آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » سالن‌های ورزشی با اولویت مناطق محروم ساماندهی می‌شود

سالن‌های ورزشی با اولویت مناطق محروم ساماندهی می‌شود

13920421000345_PhotoA

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: سالن‌های ورزشی با اولویت مناطق محروم ساماندهی می‌شود.

فاطمه اسکندری اظهار داشت: توسعه ورزش در بین خانواده‌ها و ارتقای سلامت جامعه از مهمترین مسائلی است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.

وی ادامه داد: هم اکنون کرج با کمبود سالن‌های ورزشی تخصصی مواجه است و همین امر سبب شده تا ورزش کردن در خانواده‌ها کمرنگ شود.

این عضو شورای شهر کرج در ادامه سخنان خود ایجاد سالن‌های ورزشی مختص بانوان را در شهر کرج مهم ارزیابی کرد و افزود: با توجه به این که کرج دارای بانوان ورزشکار در بسیاری از رشته‌ها است اما متأسفانه کمبود سالن‌های ورزشی مختص بانوان سبب شده که این قشر نیز با مشکلاتی مواجه شوند.

اسکندری ادامه داد: کلانشهر کرج در عرصه ورزش بانوان بسیار خوش درخشیده است لذا لازم است تا توجه بیشتری به ورزش بانوان در کرج شود و با اختصاص سالن‌های ورزشی مختص بانوان آنان را تشویق و ترغیب به حضور در رشته‌های مختلف ورزشی کنیم.

وی در ادامه سخنان خود بر ساماندهی سالن‌های ورزشی در این کلانشهر تأکید کرد و گفت: براساس تمهیدات ندیشیده شده سالن‌های ورزشی در کرج با اولویت مناطق محروم ساماندهی می‌شود.

عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه ورزش تأثیرات بسیار مثبتی در روحیه و سلامتی افراد جامعه دارد عنوان کرد: ورزش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را کاهش داده و جامعه را به سمت زندگی سالم سوق می‌دهد.

منبع: خبرگزاری فرس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.