آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » ستادهای امر به معروف در ادارات البرز فعال می‌شود

ستادهای امر به معروف در ادارات البرز فعال می‌شود

13910907000654_PhotoA

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با تأکید بر ترویج و نهادینه کردن بیش از پیش فریضه امر به معروف در جامعه گفت: مهمترین اولویت اصلی این ستاد در سال آتی فعال‌سازی ستادهای امر به معروف در ادارات سراسر استان البرز است.

علی استادحسینی عصر امروز در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز با بیان اینکه این ستادها در ادارات استان باید شکل واقعی خود را پیدا کند، اظهار کرد: ساماندهی دقیق این ستادها در ادارات می‌تواند در سالم‌سازی بیشتر فضای ادارات تأثیرات بسیار مثبتی داشته باشد.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم این مهم را بیش از پیش در جامعه جاری و ساری کنیم باید ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در ادارات به صورت درست و واقعی داشته باشیم.

استادحسینی اعلام کرد: ستادهای امر به معروف در شهرستان‌های استان باید حول محور امامان جمعه و جماعات بچرخند و با آنها همکاری تنگاتنگی داشته باشند.

وی ادامه داد: امروز در جامعه دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد غفلت قرار گرفته که باید برای اصلاح این رویه اقدامات فرهنگی، آموزشی و تربیتی را در دستور کار قرار داد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در ادامه سخنان خود بر برگزاری ماهانه نشست‌های ستادهای امر به معروف در شهرهای استان به ویژه در ادارات تاکید کرد و همچنین خواستار فعالیت واقعی آنها شد.

استادحسینی در بخشی دیگر از سخنان خود یکی از مهمترین اولویت‌های اصلی ستاد احیای امر به معروف استان البرز در سال ۹۴ را فعال‌سازی ستادهای امر به معروف در ادارات سراسر استان البرز اعلام کرد.

وی از پیش‌بینی ساختمان اداری برای استقرار و ساماندهی فعالیت‌های ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان البرز در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

در ادامه این نشست همچنین نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم این مهم را در جامعه به صورت درست و اساسی داشته باشیم نیازمند فرهنگ‌سازی‌های مختلف هستیم.

محمدجواد کولیوند تأکید کرد: امروز دشمنان با ترویج فرهنگ غلط و بی‌اساس خود در نظر دارند تا ذهن و افکار نوجوانان و جوانان ما را مورد هدف قرار دهند.

وی تأکید کرد: اینکه بتوانیم نسل امروز را از این توطئه دشمنان آگاه کنیم، می‌توانیم از مقوله امر به معروف و نهی از منکر وارد شویم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهمترین فرایض دینی است که باید همه مردم با‌ آن آشنا شوند و در زندگی فردی و اجتماعی خود به کار گیرند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.