آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » سردار قربانی در یادواره اندیشمندان علوم دفاعی سپاه

سردار قربانی در یادواره اندیشمندان علوم دفاعی سپاه

ghorbani12
سردار سلیمانی چراغ راه جوانان مسلمان در جبهه اسلام علیه کفار است.

رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: سردار سلیمانی چراغ راه جوانان مسلمان در جبهه اسلام علیه کفار است.

سردار سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در اولین یادواره اندیشمندان حوزه علوم دفاعی سپاه پاسداران و سومین سالگرد سردار احمد سیاف‌زاده، ضمن بیان خاطراتی از ۸ سال دوران دفاع مقدس، گفت: امروز درگیر شدن بعثی‌ها با داعش در عراق، نشانه قول خداوند است که می‌فرماید دشمنان اسلام را محو می‌کند.
وی افزود: خداوند عزتی به ما داده که به مدد این عزت، سردار قاسم سلیمانی ما در دنیا می‌درخشد.
رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه امروز سردار قاسم سلیمانی چراغ راه جوانان قدرتمند مسلمان در جبهه اسلام علیه کفار است، تاکید کرد: برگزاری این مراسم‌ها و گردهمایی‌ها تجدید میثاق با شهداست. اینها مرام‌شان در زمان دفاع مقدس و جنگ، تبعیت از امام بود و پس از آن نیز آنها تابع ولی امر عزیز‌مان امام خامنه‌ای عزیز بودند که این مرام هیچ‌گاه عوض نشد.
سردار قربانی ادامه داد: امروز دنیای کفر با تمام توان علیه ما شده، اما این باعث می‌شود که ما بیشتر در دنیا معرفی شویم.
وی تصریح کرد: امروز شرایط به گونه‌ای است که قلب‌های پاک به سمت این انقلاب می‌آید که می‌توان این نوید را داد که پیروزی ما نزدیک است.
سردار قربانی تصریح کرد: ما باید ببینیم که چه وظایفی داریم. ما برای خوش و بش و زندگی دنیا و رفاه‌طلبی نیامده‌ایم. لباس مقدس پاسداری مانند لباس طلبگی است و ما باید تا آخر به این راه ادامه دهیم.
وی درخشش ایران در جهان اسلام را به برکت خون شهدا و هدایت‌های رهبری و پیش از آن امام‌خمینی(ره) دانست و گفت: ما باید همواره پاسدار خون شهدا باشیم. ما در آن زمان در رکاب امام بودیم و امروز نیز باید در رکاب ولی فقیه‌مان امام خامنه‌ای باشیم.
رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه عزت امروز ایران اسلامی در سایه ولایت‌مداری به دست آمده است، گفت: عزت امروز ما به برکت خون شهداست و ما امروز باید به رهبری امام خامنه‌ای که به حق پایش جای پای شهداست از دستاوردهای انقلاب صیانت کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید به یاد داشته باشیم که چه شهدایی تقدیم انقلاب کرده‌ایم و از دستاوردهای آنها دفاع کنیم.

 

منبع: سپاه نیوز

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.