آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » سند راهبردی جوانان البرز تدوین شود

سند راهبردی جوانان البرز تدوین شود

13930807000842_PhotoA

استاندار البرز تدوین سند راهبردی جوانان را یکی از الزامات استان در حوزه ساماندهی به امور جوانان دانست.

سیدحمید طهایی ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز با بیان اینکه جوانان سرمایه‌های اصلی انقلاب هستند، اظهار داشت: در حفظ و بهره‌مندی از این سرمایه و جهت حل و فصل بسیاری از مسائل می‌توان استفاده کرد.

وی اعلام کرد: در طول ۳۴ سال گذشته، دو موج از سوی جوانان در کشور ایجاد شد که سرمنشاء تحولات تاریخی بود.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی جوانان ایران اسلامی موجی از بسیج عمومی را به رهبری امام راحل در دفاع از کشور به راه انداختند و تاریخ ساز شدند و امروز نیز این ظرفیت و استعداد در جوانان کشور مان وجود دارد که تنها باید بسترهای آن را فراهم ساخت.

استاندار البرز با بیان اینکه دانشگاه‌ها و مراکز علمی، از چنین فرصتی برخوردار هستند؛ افزود: جوانان مستعد فراوانی در دانشگاه‌ها حضور دارند که می‌توان از ظرفیت همفکری آنها در ستاد ساماندهی به امور جوانان استان بهره‌مند شد.

طهایی همچنین تدوین سند راهبردی جوانان را گامی مؤثر در ترسیم نقشه راه در این حوزه برشمرد و تصریح کرد: تدوین این سند باید در دستور کار ستاد ساماندهی امور جوانان استان قرار گیرد.

بهره‌مندی از تجارب سایر استان‌ها در ایجاد این ستاد نیز از دیگر موضوعات مورد تأکید استاندار به شمار می‌رفت.

استاندار البرز در محور دیگری عملکرد مدیران را مورد تأکید قرار داد و گفت: مسئولان ضمن بهره‌مندی از نظرات جوانان در تصمیم گیری‌ها، پایان هر فصل کاری، با ارزیابی، به خود نمره دهند.

در این نشست، پورتال جامع اوقات فراغت جوانان استان البرز نیز به عنوان یک بانک اطلاعات از فعالان این عرصه، رونمایی شد که کیفی سازی محتوای این پورتال نیز مورد تأکید قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.