آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » شماره اسفند ماه مجله «ساختمان» منتشر شد
شماره اسفند ماه مجله «ساختمان» منتشر شد

شماره اسفند ماه مجله «ساختمان» منتشر شد

شماره اسفندماه مجله «ساختمان» که حاوی مطالب تخصصی و متنوعی از صنعت ساختمان است، با سرفصل‌ها و عناوینی نظیر تکنولوژی ساخت، معماری، و دانستنی‌ها و فناوری، تاریخ مسکن و بخش طنز منتشر شد.

ویژه نامه پایان سال این ماهنامه با عنوان «کارنامه صنعت ساختمان ۹۳» که مروری بر مهم‌ترین رویدادهای یکساله صنعت ساختمان دارد، ضمیمه آخرین شماره از مجله ساختمان در سال جاری است.

گفتنی است، سرمقاله شماره اسفندماه مجله «ساختمان» با عنوان «آخرین جرعه این سال وزین» به بیان این مسئله می‌پردازد که تمام تلاش مجتمع رسانه‌ای ساختمان فراهم کردن پاسخ تخصصی و مناسبی برای نیاز فعالان، متخصصان و تولیدکنندگان در این صنعت است به علاوه این هولدینگ رسانه‌ای با رصد مشکلات و موانع توسعه صنعت ساختمان، به جریان‌سازی موثر و هدفمندی در این عرصه می‌پردازد.

در بخش ویژه پایان سال مجله «ساختمان» گزارش کاملی از مهم‌ترین رویدادها و وقایع یک ساله وزارت ر اه و شهرسازی به چاپ رسیده است.

علاوه بر آن گزارش مفصل و خواندنی از مهم‌ترین رویدادهایی که در طول سال ۹۳ برای نظامات مهندسی، تشکل‌ها و اصناف، انبوه‌سازان مسکن و شهرداری به وقوع پیوسته نیز در بخش کارنامه صنعت ساختمان مجله اسفند برای خوانندگان تهیه شده است.

گفتنی است «پیش‌بینی بازار مسکن ۹۴» عنوان مطلب دیگری از ویژه پایان سال مجله ساختمان است که جدیدترین اظهارنظرهای کارشناسان در راستای رونق و افزایش قیمت مسکن در سال جدید در آن درج شده است.

همچنین از دیگر مطالب به چاپ رسیده در ویژه‌ پایانی مجله ساختمان می‌توان به «این بار شما ما را قضاوت کنید» و «خاطرات مجله ساختمان» اشاره کرد که عملکرد یک ساله (صما و مجله ساختمان) از نگاه کارشناسان و  دست‌اندرکاران این صنعت ارزیابی شده است.

گزارشی با عنوان «ادبیات تطبیقی آخوندی و نیکزاد» که بزرگ‌ترین انتقادات عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم را به عملکرد علی نیک‌زاد، وزیر راه و شهرسازی دولت قبل بیان می کند به علاوه انتقاداتی از زبان علی نیک‌زاد به سیاست‌های عباس آخوندی در این مطلب عنوان شده است.

لازم به ذکر است ویژه پایان سال مجله ساختمان مزین به هفت‌سین ساختمانی نیز است.

براساس این گزارش مطلبی با عنوان «ساختمانی که مرز بین حجم و جرم را می‌شکند» و «برج  دیده‌بانی کازینو» از مطالب درج شده در بخش تکنولوژی ساخت است.

«تکه‌ای از تاریخ میان یک باغ قاجاری» و «نکاتی از طرحی داخلی ۲۰۱۵» عناوین مطالبی است در بخش معماری و دکورا سیون شماره اسفند مجله ساختمان برای خوانندگان تهیه شده است.

گفتنی است گزارشی از وضعیت معماری و شهرسازی در پایتخت شعر و ادب ایران با عنوان «چهره رنگ باخته هویت تاریخی و فرهنگی شیراز» در بخش معماری و دکوراسیون به چاپ رسیده است.

در بخش دانستنی‌ها و فناوری مطالب خواندنی با تیتر «دیوارهای تاب‌دار»، «میراث ملی ایران» و «ابر استادیوم جام جهانی ۲۰۲۲» برای علاقه‌مندان به این حوزه تهیه شده است.

گفتنی است «وعده‌های وزارت مسکن یک سال پس از تاسیس» و «تجربه‌ای فراموش شده در عرصه اقتصاد مسکن» از عناوین مطالب درج شده در بخش تاریخ مسکن این شماره است.

مطلبی با تیتر «دو سال به این سال‌ها، نوروزتان حناچی» از مطالب خواندنی و جذاب بخش طنز مجله ساختمان است که برای خوانندگان و طرفداران این حوزه تهیه شده است.

لازم به ذکر است مجله «ساختمان» در سازمان‌های نظام مهندسی، انجمن‌های پیمانکاری و تاسیساتی، پروژه‌های در حال ساخت، شرکت‌های بزرگ ساختمانی، تولیدکنندگان و کیوسک‌های مطبوعاتی معتبر در سراسر کشور توزیع می‌شود.

متقاضیان می‌توانند از طریق مراجعه به سایت www.mspir.ir مشترک الکترونیک و در صورت تمایل مشترک نسخه کاغذی ماهنامه «ساختمان» شوند.

منبع: شبکه اطلاع رسانی صما

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.