آخرین خبرها
خانه » اخبار ساختمان، عمران و معماری » عباس آخوندی به کمپین اخلاق حرفه ای پیوست+متن پیام
عباس آخوندی به کمپین اخلاق حرفه ای پیوست+متن پیام

عباس آخوندی به کمپین اخلاق حرفه ای پیوست+متن پیام

در بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و با حضور در غرفه صما:
عباس آخوندی به کمپین اخلاق حرفه ای پیوست+متن پیام
اخلاق حرفه ای به عنوان حلقه مفقوده صنعت ساختمان که شاید به صورت مستقیم کمتر به چشم می آید اما بی شک به مانند تار و پود در همه بخش‌های ساختمان تنیده شده و هر کجا که مشکلی حرفه ای به چشم می آید حتما رد پای عدم پایبندی به اخلاق حرفه ای را می توان پیدا کرد.

مجتمع رسانه ای ساختمان به عنوان جریان ساز صنت ساختمان کشور با ابتکار عمل خود در اجلاس هجدهم سازمان نظام مهندسی کشور که در اردبیل برگزار شد توانست از کمپین اخلاق حرفه ای رونمایی کند که با استقبال خوبی روبرو شد و ریاست سازمان نظام مهندسی به اتفاق تعداد زیادی از روسای و اعضای نظام مهندسی استانی در آن اجلاس به این کمپین پیوستند.

همچنین در شهریورماه سال جاری همایش توسعه مهندسی با رویکرد اخلاق حرفه ای به ریاست حامد مظاهریان توسط این مجتمع برگزار شد که در چند پنل تخصصی، اساتید اخلاق و متخصصان حرفه به آسیب شناسی و بررسی نقش اخلاق حرفه ای در توسعه مهندسی پرداختند و تعداد زیادی از مهندسان مدعو نیز به کمپین اخلاق حرفه ای پیوستند و دبیرخانه اخلاق حرفه ای به این مجتمع رسانه ای سپرده شد.

عباس آخوندی نیز که حقوق شهروندی را شعار اصلی وزارتخانه مطبوع خود قرار داده است با حضور در نمایشگاه مطبوعات و بازدید از غرفه «صما» به کمپین اخلاق حرفه‌ای مهندسی پیوست و ضمن امضای میثاق‌نامه این کمپین این گونه نوشت: به گمان من هیچ مبادله اجتماعی و اقتصادی بدون رعایت اخلاق حرفه‌ای صورت نمی‌گیرد و هر چه جریان اخلاق عمومی‌تر باشد اعتماد عمومی و خدمات مهندسان افزایش می‌یابد.
عباس آخوندی به کمپین اخلاق حرفه ای پیوست

لازم به ذکر است که نظام نامه رفتارحرفه ای اخلاق مهندسی نیز به زودی توسط وزیر راه وشهرسازی تدوین وابلاغ می شود. براساس اخبار رسیده این نظام نامه برای شوراهای انتظامی سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان، ملاک تشخیص عملکرد صحیح یا نادرست مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان درانجام خدمات حرفه ای آنها خواهد بود.

 

ع1

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.