آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » غرب در برابر قدرت ایران سر تعظیم فرود آورده است

غرب در برابر قدرت ایران سر تعظیم فرود آورده است

13921103000454_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: غرب در برابر قدرت ایران سر تعظیم فرود آورده است.

سردار محمدرضا نقدی در همایش بزرگ وحدت که در منطقه اورامانات و شهرستان روانسر برگزار شد، اظهار کرد: رسول خدا برای تمامی امت‌های اسلامی سراسر نور و برکت بودند.

وی با بیان اینکه مردم عربستان در دوران رسالت پیامبر اکرم (ص) با  جهل و نادانی دختران خود را زنده به گور می‌کردند، افزود: مردم این سرزمین ۸۰ جنگ را به رسول خدا تحمیل کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: این بیابان بی‌آب و علف ظرف ۳۰ یا ۴۰ سال به جایی رسید که ابرقدرت‌های آن زمان در برابرش زانو زدند و رهبران این تمدن‌ها از میان امت اسلام برگزیده شد.

این مسئول با اشاره به تحولات ایران اسلامی بعد از انقلاب، گفت: کشوری که حتی اجازه انتخاب شاه، استاندار و فرماندار خودش را نداشت امروز با فروش روزانه کمتر از یک میلیون بشکه نفت به توان علمی و نظامی رسیده و به عنوان یکی از برترین کشور‌های عالم در حال اداره شدن است و این برای دشمنان ملت پذیرفتنی نیست.

نقدی گفت: درست مثل همان صدر اسلام که تمدن‌های برتر در برابر حکومت اسلامی کرنش کردند دشمنان این ملت مجبور می‌شوند که در برابر قدرت این ملت سر تعظیم فرود آورند.

این فرمانده ارشد نظامی خاطر نشان کرد: امروز  کشورهای غربی در عراق و یمن و در کل منطقه خاورمیانه با تمام توان نظامی حضور دارند، اما مجبورند در برابر ایران اعتراف کنند که به قدرت ایران نیازمند هستند.

وی تصریح کرد: روی آوردن به اسلام در کشورهای غرب دشمنان را وحشت‌زده کرده و فکر می‌کند که اگر روند مسلمان شدن مردم آنها با همین شکل ادامه پیدا کند درصد بالایی از مردم جهان تا پایان این قرن به اسلام روی می‌آورند.

این مسئول همچنین به قدرت ملت‌های آزاده و مسلمان در جهان امروز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر می‌بینیم کشورهایی که با عملیات‌های مختلف می‌توانستند کشورهای ضعیف را به راحتی تصرف کنند امروز در برابر منطقه کوچک غزه سه بار بزرگترین ارتش دنیا را به خط کردند و هر سه بار شکست خوردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به هدف دشمنان از راه‌اندازی گروهک‌های تکفیری در منطقه  خاورمیانه، گفت: تشکیل گروهک‌های تکفیری دو هدف دارد اول اینکه یک چهره خشن، جنایت‌کار و آدمکش را از اسلام به مردم خود که دسته‌دسته در حال گرایش به اسلام هستند معرفی کنند.

وی ادامه داد: هدف مهم‌تر تکفیری‌ها تفرقه‌افکنی است که با ورود در نجف، کربلا و در اماکن مقدسه بمب‌گذاری کنند تا شیعه را علیه اهل سنت تحریک کرده، اما شاهدیم که بیداری مثال‌زدنی شیعه و سنی این توطئه‌ها را ناکام کرده است.

نقدی بیان داشت: دشمنان با راه‌اندازی رسانه‌های مختلف درصددند شیعه را علیه سنی و سنی را علیه شیعه تحریک کنند و فیلم این اقدام خود را انتشار دهند.

به گفته این مسئول، امروز ۹۳ شبکه به زبان فارسی وجود دارد که مأموریت آنها توهین به مقدسات شیعه و سنی از زبان افرادی است که خود را روحانی این مذاهب معرفی می‌کنند گویا در این دو مذهب فقط یک فتوا صادر شده و آن توهین به مذاهب یکدیگر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به سیاست دیگر دشمنان برای تفرقه‌افکنی، گفت: سیاست دشمن فقط تفرقه میان شیعه و سنی نیست، بلکه آنها حتی تفرقه میان خود این مذاهب را در دستور کار دارند و نمونه آن فتنه ۸۸ بوده که طبق فرمایش مقام معظم رهبری فقط برای ایجاد شکاف میان ملت ایران بود.

وی افزود: همان اندازه که خداوند متعال همدلی و صمیمیت را در بین مسلمانان می‌خواهد دشمنان خدا ما را از هم پراکنده می‌خواهند.

به گفته این فرمانده ارشد نظامی، امروز دستاورد هفته وحدت تحکیم وحدت و همدلی بوده و سنی و شیعه همه محب اهل بیت هستند و این از عمق وجود آنها برخاسته و همه ما زیر چتر محبت رسول خدا یکپارچه و به زودی در بیت‌المقدس نماز خواهیم خواند و تمام وعده‌هایی که امام راحل به آن اشاره کردند محقق شده و آن وعده‌ای هم که فرمودند جنگ ما به فتح بیت‌المقدس ختم خواهد شد نیز محقق می‌شود.

نقدی در پایان بیان داشت: امروز خون شیعه و سنی در دفاع از حق به هم آمیخته شده و شهدای اهل‌سنت در سیستان ‌و ‌بلوچستان نمونه بارزی از این خون‌هاست که در مواجهه با تروریست‌ها ایستاده‌اند و ما برای هم قربانی می‌شویم و همه مشکلات را از سر راه برمی‌داریم تا وعده خدا برای به قدرت رسیدن مستضعفین عالم محقق شود.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.