آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » محیط شهر باید برای سوء استفاده کنندگان از احساسات مردم ناامن شود
محیط شهر باید برای سوء استفاده کنندگان از احساسات مردم ناامن شود

محیط شهر باید برای سوء استفاده کنندگان از احساسات مردم ناامن شود

معاون فرماندار کرج:
محیط شهر باید برای سوء استفاده کنندگان از احساسات مردم ناامن شود
کرج -ایرنا- معاون سیاسی انتظامی فرماندار کرج با تاکید بر جمع آوری متکدیان در سطح مناطق مختلف شهری این کلانشهر گفت: محیط شهر را باید برای سوء استفاده کنندگان از احساسات مردم ناامن کرد .
[محیط شهر باید برای سوء استفاده کنندگان از احساسات مردم ناامن شود]

به گزارش ایرنا، رضا عسگری روز سه شنبه در نشست بررسی وضعیت اجتماعی کرج افزود: امروز متکدیان که بیشتر آنان بچه ها و زنان هستند با حضور در مناطق مختلف شهری کرج اقدام به تکدی گری می کنند که سبب بهم ریختن سیمای شهری نیز شده است .
وی به خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی حاضر در این نشست ادامه داد: تنها نباید به جمع آوری این متکدیان پرداخت بلکه با اجرای طرحهای مختلف اجتماعی باید آنان را ساماندهی نیز کرد .
عسگری گفت: دراین بین توجه به ظرفیت تشکل های غیردولتی با توجه به اعلام آمادگی این تشکل ها برای همکاری با دستگاههای اجرایی نیز ضروری است .
وی اضافه کرد: براساس گزارش ها بیشتر متکدیان در سطح این کلانشهر نیازمند واقعی نبوده و با اجرای طرح های ساماندهی می توان گام های موثری را دراین زمینه برداشت .
معاون سیاسی انتظامی فرماندار کرج خاطرنشان کرد:برخی به صورت سازمان یافته و با سوء استفاده از احساسات انسان دوستانه مردم با تکدی گری، نظم و آرامش جامعه را برهم می زنند که با این افراد به صورت جدی برخورد خواهد شد.
وی افزود: در موضوع ساماندهی متکدیان، اجرای طرح های جمع آوری متکدیان و ساماندهی آنها در قالب گرمخانه ها و مراکز نگهداری آسیب دیدگان اجتماعی باید مدنظر قرار گیرد .
عسگری با تاکید بر نقش مهم رسانه ها در اطلاع رسانی برای مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: باید از ظرفیت رسانه ها برای آموزش های لازم دراین زمینه بهره برد .
در نشست همچنین درزمینه تکدی گری برخی از اتباع خارجی از جمله پاکستانی نیز تبادل نظر قرار گرفت و در حین نشست معاون فرماندار کرج هماهنگی های لازم را با اداره کل اتباع و امورمهاجرین خارجی استان البرز برای اجرایی شدن هرچه سریعتر طرح های ساماندهی متکدیان انجام داد.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.