آخرین خبرها
خانه » اخبار ساختمان، عمران و معماری » مهم‌ترین اولویت افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در انتخابات است…
مهم‌ترین اولویت افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در انتخابات است…

مهم‌ترین اولویت افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در انتخابات است…

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفتگو «صما»:
مهم‌ترین اولویت افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در انتخابات است
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با تاکید بر اینکه هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی نباید تحت تاثیری عوامل بیرونی قرار گیرد، گفت: افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در انتخابات مهم‌ترین اولویت هیئت‌های اجرایی است.

فریبرز واحدی در گفتگو با خبرنگار «صما» ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: همچنین جلوگیری از فعالیت افرادی که با رانت‌بازی و عضو شدن در گروه‌های غیرقانونی، قصد ورود به هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی را دارند نیز برنامه جدی هیئت‌های اجرایی این دوره از انتخابات است.

واحدی همچنین از برنامه‌ریزی سازمان متبوعش و هیئت‌های اجرایی انتخابات در زمینه افزایش سطح مشارکت در انتخابات این دوره خبر داد و اذعان داشت: در حال حاضر برنامه‌هایی به صورت مشترک با هیئت‌های اجرایی انتخابات در زمینه افزایش سطح مشارکت افراد سالم و فعال در این دوره از انتخابات تدوین شده که تا چند روز آینده این برنامه‌های عملی نهایی و اعلام می‌شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه در برگزاری انتخابات سالم، اولویت اطلاع‌رسانی است، افزود: اکنون اولویت ما اطلاع‌رسانی شفاف است و اینکه باید بسیاری از مخاطبان ما تعدادی از رای‌دهندگان قرار گیرند.

واحدی در پایان خاطرنشان ساخت: در هفتمین دوره از انتخابات هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی نباید هیچ یک از عوامل بیرونی نظیر گروه‌های تضمینی غیرقانونی، رانت‌بازی و باندبازی قرار گیرد، لذا سعی ما و هیئت‌های اجرایی بر مانع شدن از بروز این عوامل و برگزاری انتخاباتی سالم است.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.