آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » مواد مخدر صنعتی اثرات تخریبی ماندگار دارد

مواد مخدر صنعتی اثرات تخریبی ماندگار دارد

13920401000332_PhotoA

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان این مطلب که این پلیس تنها مرجع معرفی مواد مخدر جدید است، گفت: مواد مخدر صنعتی آثار زود رسی دارند و در مقابل اثرات تخریبی آن‌ها ماندگار است.

سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در مورد مواد مخدر صنعتی، اظهار داشت: مواد مخدر صنعتی یک تهدید جدی به حساب می‌آید چرا که در اشکال مختلف و ترفندها و جاذبه‌های کاذب ارائه می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: این دسته از مواد مخدر با آثار زودرسی که دارند اثرات تخریبی ماندگاری از خود برجای می‌گذارند لذا شهروندان باید نسبت به این تهدید آشنایی و دقت لازم را داشته باشند.

سردار مؤیدی با بیان این مطلب که پلیس مبارزه با مواد مخدر تنها مرجع شناسایی و معرفی مواد مخدر جدید است، خاطرنشان کرد: چنانچه مواد مخدر جدید وارد شود پلیس مبارزه با مواد مخدر بلافاصله هشدارهای لازم در این زمینه را به مردم ارائه خواهد کرد و اشکال و شیوه ترویج آن را نیز برای مردم بازگو می‌کند.

وی تأکید کرد: جوانان و شهروندان باید نسبت به تهدیدهای جدید آگاهی و شناخت داشته باشند چرا که اگر متناسب با پیشرفت علم تهدیدات را شناسایی نکنیم منجر به تهدید جدید می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.